hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Haftalık burç yorumları

  Haftalık burç yorumları
  expand

  Astrolog Binnur Zaimler her hafta cnnturk.com VBlog sayfalarında burçları yorumluyor. Bu hafta Cuma günü gerçekleşecek dolunay ve devam eden merkür gerilemesi burçları nasıl etkiliyor? İşte 9- 15 Haziran haftası burç yorumları...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Koç burcu yorumu

  Cuma günü yay burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Dolunay herşeyin ortaya çıktığı, netleştiği bir dönemi içeriyor. Özellikle iletişim konuları çok ön plana çıkıyor. Kişisel gelişim anlamında kendinizi geliştirebileceğiniz, daha çok şey öğrenebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Kendinize zaman ayırın. Merkürün geri harekette olması da bir takım yanlış anlamalara neden olabilir. Devamı için tıklayın!

  Boğa burcu yorumu

  Yay burcunda gerçekleşecek dolunayla beraber ortaklaşa yapacağınız yatırımlar konusunda denge arayışları ortaya çıkabilir. Duygusal değil de gerçekçi harekete geçmek de çok büyük fayda var. Merkürün geri hareketi bir miktar kafanızı karıştırsa da venüsün burcunuzda bulunmasıyla doğru kararlar verebilirsiniz. Devamı için tıklayın!

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  İkizler burcu yorumu

  Bu hafta ikizler-yay karşıtlığında olacak olan dolunay özellikle sizin için ilişkilere dikkat çekiyor. Özel hayatınızdaki ve iş hayatınızdaki ilişkiler, kimlerle çalıştığınız ve aranızdaki olumlu ve olumsuz konuların biraz daha gün yüzüne çıkacağı bir döneme giriyorsunuz. Devamı için tıklayın!

  Yengeç burcu yorumu

  Merkür geçen haftadan beri burcunuzda geri harekette. Eski çalışmalarınızı, eski hayallerinizi tekrar canlandırabilirsiniz. Yarım kalmış bir takım işleri tekrar gündeme getirebilirsiniz. Devamı için tıklayın!

  Aslan burcu yorumu

  Yay burcunda Cuma günü gerçekleşecek bir dolunaya doğru gidiyoruz. Bu dönemde  ilgi alanlarınızı ve keyif aldığınız konuları gündeme getirmek çok önemli. Devamı için tıklayın!

  Başak burcu yorumu

  Cuma günü yay burcunda gerçekleşecek dolunay sizin için daha çok ev-iş dengesiyle ilgili konuları gündeme getiriyor. Devamı için tıklayın!

  Terazi burcu yorumu

  Merkürün yengeç burcunda geri harekette olmasının sizin açısınızdan etkisi kariyer tarafında görünüyor. Başkaları tarafından fark edilmek, kişisel imajınız, poziyonunuz, kendinizi nasıl ifade ettiğiniz oldukça önemli. Devamı için tıklayın!

  Akrep burcu yorumu

  Yay burcunda gerçekleşecek dolunay özellikle akrep ve yükselen akreplerin para konularıyla çok ilgili. Maddi birikimler, kazancınız, kaynaklarınızı nasıl arttıracağınız ve bununla ilgili başkalarının desteğini nasıl alacağınız çok önem kazanıyor. Devamı için tıklayın!

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yay burcu yorumu

  Cuma günü burcunuzda bir dolunay gerçekleşecek. İş hayatınız ve özel hayatınızdaki pek çok şeye karar vermeniz gerekecek. Herşey aydınlanıyor ve ortaya çıkıyor... Devamı için tıklayın!

  Oğlak burcu yorumu

  Merkür birkaç gün önce karşıt burcunuz olan yengeç burcunda geri harekete başladı. İlişkilerde çok dikkatli olmanızda fayda var. Size verilen bilgileri, başka bir yerden de kontrol etmeniz oldukça önemli. Devamı için tıklayın!

  Kova burcu yorumu

  Cuma günü yay burcunda gerçekleşecek dolunayla beraber dış dünyada olmanızı öneriyoruz. Özellikle bu hafta davetlere katılın, başkalarıyla birlikte olun, iş dışı yemekleri atlamayın. Devamı için tıklayın!

  Balık burcu yorumu

  Özellikle eskiden aşık olduğunuz, ilgi duyduğunuz kişilerin bu hafta yeniden karşınıza çıkması çok mümkün görünüyor. Aynı zamanda hobilerinizin, kenara bıraktığınız ilgi alanlarınızın tekrar gündeme gelmesi mümkün. Devamı için tıklayın!

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow