hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hatice Dağlı bulundu mu? Müge Anlı 86 yaşındaki Hatice Dağlı ile ilgili bilgiler..

  Hatice Dağlı bulundu mu Müge Anlı 86 yaşındaki Hatice Dağlı ile ilgili bilgiler..
  expand

  Müge Anlı Tatlı Sert programında bugün kayıp 86 yaşındaki Hatice Dağlı aranıyor. 6 gündür kayıp olan Hatice Dağlı’nın akıbeti merak ediliyor. Peki, Hatice Dağlı bulundu mu? İşte Müge Anlı 86 yaşındaki Hatice Dağlı ile ilgili bilgiler..

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor. Sabah programı kuşağında yer alan Müge Anlı ile Tatlı Sert’ye yeni bir kayıp vakası konusu işleniyor. Müge Anlı'da aranan 86 yaşındaki Hatice Dağlı kimdir, ne oldu? sorularının yanıtları Müge Anlı ile Tatlı Sert izleyicileri tarafından araştırılan başlıklar arasında yer alıyor.

  HATİCE DAĞLI KİMDİR?

  Kastamonu'da yaşayan 86 yaşındaki Hatice Dağlı'nın kaybolduğu ancak yaşadığı binadan hiç çıkmadığı belirtildi. 6 gündür kayıp olan Hatice Dağlı'yı arama çalışmaları sürüyor. Hatice Dağlı'nın değneği ve kıyafetleri farklı noktalarda bulunuyor. Son olarak Hatice Dağlı'nın torunu sorguya alındı. Gelişmeler Müge Anlı'nın bugünkü yayınında ekrana gelecek.

  Hatice Dağlı bulundu mu Müge Anlı 86 yaşındaki Hatice Dağlı ile ilgili bilgiler..

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow