hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  İstanbulkart kişiselleştirme ekranı 2024! İstanbulkart kişiselleştirme nasıl, nereden yapılır?

  İstanbulkart kişiselleştirme ekranı 2024 İstanbulkart kişiselleştirme nasıl, nereden yapılır
  expand
  KAYNAKCnnturk.com

  İBB tarafından yapılan açıklamaya göre İstanbulkart sahipleri bundan böyle kartlarını kendilerine özel hale getirebilecek. İstanbulkart kişiselleştirme işlemi yapılarak milli ve dini bayramlarda ücretsiz kullanım hakkı olacak ve kartın kaybolması halinde bakiye koruma altına alınacak. Kişiselleştirilmemiş İstanbulkartlar ulaşım ve alışverişlerde kullanılmaya devam edecek ancak İstanbulkart’a özel aktarma, ücret iadesi ve resmi tatillerde ücretsiz seyahat gibi haklardan faydalanamayacak. İşte İstanbulkart kişiselleştirme işlemi hakkında bilgiler...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  İstanbulkart kişiselleştirme detayı binlerce kullanıcı tarafından araştırılmaya devam ediyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), İstanbulkartların kullanıcılar için özel hale getirilebileceğini açıkladı. İstanbulkart kişiselleştirme, mobil uygulaması üzerinden yapılabilecek. Kişiselleştirme yapmak için uygulamaya giriş yapın ve  ana sayfadan “Kart ekle” alanındaki yönlendirmeleri takip edilerek tanımlama işlemini tamamlayın. Diğer bir yol ise www.bireysel.istanbulkart.istanbul veya www.kisisellestirme.istanbulkart.istanbul adreslerinden gerekli bilgiler doldurularak kartlar kişiselleştirilebilir. Ayrıca 153 ile iletişime geçilerek de kartların kişiselleştirme işlemi yapılabilecek. Kişiselleştirme işlemi sadece kırmızı renkli anonim İstanbulkart'ta yapılabilecek. 

  İstanbulkart kişiselleştirme ekranı 2024 İstanbulkart kişiselleştirme nasıl, nereden yapılırİSTANBULKART KİŞİSELLEŞTİRME ADIMLARI

  İstanbulkart'ınızı kişiselleştirerek çeşitli avantajlardan faydalanabilir ve kayıp/çalıntı durumlarında kartınızı güvence altına alabilirsiniz. İşte adım adım İstanbulkart kişiselleştirme işlemleri:

  1. İstanbulkart Mobil Uygulaması veya Web Sitesi Üzerinden Kişiselleştirme

  İstanbulkart'ınızı kişiselleştirmenin en kolay yollarından biri, İstanbulkart mobil uygulaması veya resmi web sitesi üzerinden işlem yapmaktır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Mobil Uygulama Üzerinden:

  Uygulamayı İndirin: İstanbulkart mobil uygulamasını App Store veya Google Play Store'dan indirin.

  Hesap Oluşturun veya Giriş Yapın: Daha önce hesabınız yoksa, uygulama üzerinden yeni bir hesap oluşturun. Mevcut hesabınız varsa, kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapın.

  Kart Ekleme ve Kişiselleştirme: "Kartlarım" bölümüne girerek, kartınızı ekleyin. Kart bilgilerinizi girdikten sonra, kişiselleştirme işlemi için gerekli adımları takip edin.

  Web Sitesi Üzerinden:

  Web Sitesine Giriş: İstanbulkart resmi web sitesine (https://bireysel.istanbulkart.istanbul/) giriş yapın.

  Hesap Oluşturun veya Giriş Yapın: Hesabınız yoksa yeni bir hesap oluşturun. Mevcut hesabınızla giriş yapın.

  Kart Ekleme ve Kişiselleştirme: Kart ekleme menüsünden kart bilgilerinizi girerek kişiselleştirme işlemini tamamlayın.

  İSTANBULKART KİŞİSELLEŞTİRME EKRANI İÇİN TIKLAYIN

  İstanbulkart kişiselleştirme ekranı 2024 İstanbulkart kişiselleştirme nasıl, nereden yapılırKişiselleştirmenin Avantajları

  Güvenlik: Kayıp veya çalıntı durumunda kartınızı kolayca iptal ettirebilir ve bakiye koruması sağlayabilirsiniz.
  İndirim ve Avantajlar: Kişiselleştirilmiş kart sahipleri, çeşitli kampanyalardan ve indirimlerden faydalanabilir.
  Bakiye Transferi: Kişiselleştirilmiş kartlarda bakiye transferi gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow