hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Kahve Falında Keçi Ne Anlama Gelir? Falda Keçi Şekli Görmek Ne Demek, Anlamı Nedir?

  Kahve Falında Keçi Ne Anlama Gelir Falda Keçi Şekli Görmek Ne Demek, Anlamı Nedir
  expand

  Kahve fallarında birçok hayvan şekli görülür. Her şekilde etrafındaki harflere ve simgelere göre farklı manalar taşır. Örneğin falda tilki görmek, kurnaz ve içten pazarlıklı kişilerin varlığına delalettir. Köpek ise hem sadakate hem de gizli düşmana işaret eder. Bunun gibi daha birçok hayvan şekli farklı şekillerde yorumlanabilir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kahve Falında Keçi Ne Anlama Gelir?

  Kahve falında keçi, en sık görülen şekillerden biridir. Keçi şekli öncelikli olarak iki kişi arasında yaşanacak zıtlaşmaya ve bunun sonucunda doğacak büyük bir kavgaya delalettir. Bu iki kişi karı - koca da olabilir iki yakın dost da. Aslında çok da mühim olmayan bir mesele yüzünden çıkan bu tartışma, iki tarafın uzun süreli bir küslük yaşamasına neden olabilir. 

  Kahve falında sırt sırta vermiş iki keçi görmek, eski dargınların barışacağına ve uzun yıllar boyunca devam eden husumetlerin son bulacağına işarettir. Çünkü yüzleri ayrı yöne bakan iki keçi, inatlaşmanın sona ermesi anlamına gelir. 

  Kafa kafaya vermiş iki keçi ise düşmanlık, kavga ve husumet demektir. Falına baktıran kişi, ailesinden ya da yakın akrabalarından biriyle yaşayacağı kavga sonrası, evden taşınabilir, hatta farklı bir şehirde yaşamaya başlayabilir. 

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Fallarda hiçbir zaman bir şekil tek başına yorumlanmaz. Etrafındaki sayılar, harfler ve sembolle o şeklin anlamını tamamen değiştirebilir. Örneğin keçinin yanında yıldız işareti görmek, Zodyak kuşağında yer alan Oğlak burcunun şansının döneceğine işarettir. Falı baktıran Oğlak burcu değilse, yakınlarında Oğlak burcu olan kişilerden birinin niyetine fal bakılabilir. 

  Keçinin yanında ellerini yukarıya açmış bir kişi görmek, çok kısa bir zamanda kendisinden yardım istenen kişiden hayırlı bir haber alınacağı anlamına gelir. Bu kişi yapacağı yardımla, fal baktıran kişinin hem manen hem de maddi olarak rahatlamasını sağlayacaktır. 

  Falda Keçi Şekli Görmek 

  Falda keçi şekli görmek, birçok kişi tarafından farklı yorumlanır. Bunun en büyük nedeni, falda ortaya çıkan şekillerin tek ve mutlak bir anlama sahip olmamasıdır. Bazılarına göre keçi, zenginlik ve bolluk anlamına gelir. 

  Bazı kişiler ise keçiyi kıskançlık ve haset olarak yorumlar. Fal baktıran kişinin çok yakınlarındaki biri, yüzüne gülse de içten içe o kişiyi kıskanmaktadır. Bu nedenle falında keçi şekli çıkan kişinin etrafındaki insanlara dikkat etmesi ve sırlarını tam olarak güvenmediği kişilerle paylaşmaması gerekir. 

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Çünkü kıskanç kişiler kendisiyle paylaşılan sırları herkese yayabilir ve bu şekilde kıskançlık duygularını bastırabilirler. 

  Kahve Falında Çıkan Diğer Hayvan Şekilleri ve Anlamları 

  1- Kedi - Yeni tanışılacak ve çabuk kaynaşılacak bir arkadaşa işarettir. 

  2- Fil - Fil, bolluk, bereket, maddi sıkıntılardan kurtulup rahatlamak anlamına gelir. 

  3- Deve, zenginliğe, bir anda, beklenmedik bir yerden yüklü bir paranın gelmesi olarak yorumlanır. Bu parayla kişi birikmiş tüm borçlarını öder. 

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow