hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Kardeşlerim Berk kimdir? Kardeşlerim dizisi Berk'i Recep Usta canlandırıyor! Recep Usta kaç yaşında, nereli?

  Kardeşlerim Berk kimdir Kardeşlerim dizisi Berki Recep Usta canlandırıyor Recep Usta kaç yaşında, nereli
  expand

  Kardeşlerim dizisi oyuncuları merak ediliyor. Cumartesi günü yayınlanan dizide Berk karakteri dikkat çekti. Kardeşlerim dizisinde Berk'i Recep Usta canlandırıyor. İşte Recep Usta hakkında bilgiler...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Her Cumartesi ATV ekranlarında yayınlanan Kardeşlerim dizisi oyuncuları ve karakterleri araştırılıyor. Kardeşlerim dizisinde Berk karakteri dikkat çekti. İşte Kardeşlerim'in Berk'i Recep Usta hakkında bilgiler...

  Kardeşlerim Berk kimdir?

  18 yaşında. Laubali, üstten, şımarık bir tip. Fakat esasında bu sadece gerçeklerden saklanmak için kendine seçtiği bir kılıf... Bu herkese mesafeli, züppe tavrının arkasında gizlemeye çalıştığı başka bir gerçek var. Aykırı olmayı, cool olmak sanan Berk'in, zamanla ilgisini çekmeye başlayan Aybike'ye yakınlaşma çabası, ikisini de fazlasıyla değiştirirken, bu imkansız aşk zamanla akıllarını başlarından alacaktır.

  Recep Usta kimdir?

  Recep Usta 24 yaşındadır. Tiyatro ve dizi oyuncusu olarak başarılı yapımlarda rol alan Recep Usta İstanbul doğumlu. Recep Usta, 2017’de katıldığı Sinema Güzeli Yarışması ile tanındı.

  Recep Usta,  tiyatro çalışmaları yanı sıra ilk kez 2018’de ekranlara gelen Şahsiyet dizisinde rol alarak Deva karakterini, 2021’de rol aldığı Kardeşlerim dizisinde Berk karakterini  canlandırdı. Yeni projelerde yer almaya devam etmektedir.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow