Son Dakika

Kuruluş Osman izle! Kuruluş Osman 70. bölüm izle tek parça! Kuruluş Osman son bölüm full izle!

A A

10.11.2021 - 23:46 Son Güncelleme:

ATV'de yayınlanan Kuruluş Osman dizisinin 70. bölümü ekrana geldi. Sevilen dizinin 70. bölüm full izle bilgileri araştırılıyor. Her çarşamba ekrana gelen dizide Oba'ya gelen şüpheli varil dikkat çekti. İşte Kuruluş Osman 70. bölüm full, tek parça, YouTube izle bilgileri...

Kuruluş Osman izle! Kuruluş Osman 70. bölüm izle tek parça! Kuruluş Osman son bölüm full izle!

Kuruluş Osman dizisinin 70. bölümü ATV ekranlarında izleyiciyle buluştu. Kuruluş Osman'ın son bölümünde Osman Bey, Anselmo'yu alt etti. İşte Kuruluş Osman son bölüm özeti ve kesintisiz izle bilgileri...

Kuruluş Osman 70. bölüm izle

Tekfurlar tek vücut

'Kuruluş Osman'ın 70'inci bölümünde Osman Bey'in yaptığı fetih ve tekfurların kervanına el koyması bölgede büyük yankı uyandırırken, tekfurlar günden güne büyüyen Osman Bey'i ve oğlu Orhan'ı ortadan kaldırmak için hain bir plan yapar. Osman Bey, ticaret konusunda yaşadığı sıkıntıyı ortadan kaldırmak için valiyle görüşmek üzere Nikea'ya gitmeye karar verince tekfurlar da harekete geçer.

Marı Kosses, Turgut Alp'i ziyaret ediyor

Bu yolculuğunda Osman Bey'e eşlik etmek isteyen Malhun Hatun, Orhan'ı Bala Hatun'a emanet eder. Osman Bey ve Malhun Hatun'u Nikea yolunda tekfurların kurduğu ölümcül tuzak beklemektedir. Osman Bey'in ortadan kaldırılması ile doğacak boşluğu Turgut Alp'in dolduracağını düşünen Mari Kosses ise üzerindeki tesirini artırmak için Turgut Alp'le bir araya gelir.

Bala Hatun, Orhan'ı koruyabilecek mi?

Osman Bey kendisine kurulan tuzakları nasıl alt edecek? Osman Bey'in yokluğunda Kayı Obası tehlike altında mı? Bala Hatun, tekfurların hain planına karşı Orhan'ı koruyabilecek mi? Tekfurların Kayı Obası'na sızan gizli ajanı kim? Katalanlar, tekfurlarla işbirliği yapacak mı? Nikea yolunda Osman Bey'i neler bekliyor? Mari Kosses ve Turgut Alp'in buluşmasında neler yaşanacak?