MEB AÖL sınav tarihleri ne zaman, hangi gün? AÖL sınavları online mı, yüz yüze mi?

MEB AÖL sınav tarihleri ne zaman, hangi gün? AÖL sınavları online mı, yüz yüze mi?

MEB AÖL sınav tarihleri ne zaman, hangi gün AÖL sınavları online mı, yüz yüze mi
expand

AÖL sınavları için geri sayım sürerken Açık Lise sınav tarihleri ile ilgili detaylar belli oldu. Açıköğretim Lisesi’nde eğitimine devam eden öğrencilerin sınavlarının online mı, yoksa yüz yüze mi sınavlara katılacakları da netleşti. Peki, MEB AÖL sınav tarihleri ne zaman, AÖL sınavları online mı?

Haberin Devamıadv-arrow
Haberin Devamıadv-arrow

Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde Açık Öğretim Lisesi’nde eğitimine devam eden adayların sınavları ile ilgili detaylar netleşti. Kurum sınavların hangi tarihte yapılacağını ve me şekilde olacağını duyurdu. İşte bilinmesi gerekenler…

MEB AÖL SINAV TARİHLERİ NE ZAMAN?

Açık Öğretim Lisesi sınavları 4 Aralık 2021 saat 09:30’dan 10 Aralık 2021 saat 23:59’a kadar gerçekleştirilecek. 2021-2022 eğitim öğretim yılı birinci dönem sınavları için daha önce ders seçimi yapmış olan öğrencilerin buna göre sınava katılabilmesi, yeniden ders seçimi yapmak isteyenlerin 17-30 Kasım arasında dersleri seçebilmeleri sağlanacak.

AÖL SINAVLARI ONLİNE MI, YÜZ YÜZE Mİ?

Milli Eğitim Bakanlığı açıklamasında yer alan bilgilere göre sınavlar bu dönem online olarak gerçekleştirilecek. Çevrimiçi ortamda yapılacak olan sınavda adayların son anda yaşanabilecek yoğunlukları göz önüne alarak önceden sınavlarını tamamlaması kendisi için avantaj sağlayabilir.

Sıradaki Haberadv-arrow
Sıradaki Haberadv-arrow