hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Müge Anlı'da Muhammet Burhan nasıl öldü, katili kim, itiraf geldi mi? Muhammet Burhan cinayeti...

  Müge Anlıda Muhammet Burhan nasıl öldü, katili kim, itiraf geldi mi Muhammet Burhan cinayeti...
  expand

  ATV’nin sabah kuşağında ekrana gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programında haftalardır işlenen Muhammet Burhan cinayetiyle ilgili son dakika gelişmeler yakından takip ediliyor. Peki, Müge Anlı'da Muhammet Burhan nasıl öldü, katili kim, itiraf geldi mi? İşte Muhammet Burhan cinayeti detayları…

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  27 yaşında cinayete kurban giden Muhammet Burhan isimli şahsın yakınları katillerin bulunması için Müge Anlı'nın kapısını çaldı. İfadeler neticesinde ilk önce Burhan'ın karısı ve karısının sevgilisi Selami’den şüphelenildi. ATV'de yayınlanan programda haftalardır Muhammet Burhan cinayeti işlenirken, köye ait bazı detaylarda ortaya çıktı. 

  AMASYALI ÇİFTCİ MUHAMMET BURHAN OLAYI NEDİR?

  Amasya Aksalur köyünde 16 Ağustos 2021 tarihinde öldürülen 27 yaşındaki iki çocuk babası Muhammet Burhan cinayete kurban gitti. Amasya'nın Aksalur köyünün sakinleri, Yeşilırmak kıyısından gelen silah sesini duyunca durumu jandarmaya bildirdi. Merkeze bağlı Aksalur köyünde gece geç saatlerde meydana gelen olayda, köye yaklaşık 500 metre uzaklıkta Yeşilırmak'ın kıyısında silah sesi duyan köylüler durumu jandarmaya haber verdi. Sesin geldiği alanda yapılan aramada yerde bir şahsın hareketsiz halde yattığı görüldü.

  Çağrılan sağlık ekiplerinin yaptığı incelemede silahla başından vurulduğu tespit edilen kişinin 27 yaşındaki Muhammed Burhan olduğu belirlendi. Cenaze, yapılan incelemenin ardından hastane morguna götürüldü. Burhan'ın ölümüyle ilgili soruşturma başlatıldı. Deniz Bey, yapılan test sonrası üzerinde barut izlerine rastlandığı için tutuklandı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Müge Anlıda Muhammet Burhan nasıl öldü, katili kim, itiraf geldi mi Muhammet Burhan cinayeti...Cinayet günü için verdiği ifadesinde Aysel Hanım'a salça götürdüğünü söylemiş. Ancak Aysel Hanım salça getirmediğini söylemiş. Bu nedenle Deniz Bey şüpheli olarak tutuklanmış. Ancak sonrasında Aysel Hanımın ifade değişikliği yapması ile Deniz Bey serbest bırakılmış. Esra Hanım ve eşi Deniz Bey de cinayetin şüphelilerinin Muhammet'in eşi Fatma ve sevgilisi Selami olabileceğini belirtilmişti.

  Son olarak da Muhammet Burhan'ın karısı polise verdiği ifadesini değiştireceğini Müge Anlı'ya söyledi. Görgü tanıkları cinayetin işlendiği saatlerde Selami'nin Muhammet Burhan ile olduğunu söylüyor. Cinayetten iki gün sonra da Fatma Burhan, sevgilisi Selami'nin yanında giderek cinayeti işleyip işlemediğini sorduğunu itiraf etti. Muhammet Burhan'ın eşi Fatma Burhan, daha önce şikayetçi olmadığı sevgilisi Selami'nin sorgulanmasını istediğini söyledi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Fatma Burhan, eşinden hamile kaldığını Selami'ye söylediğini ve bu ilişkiye son vermek istediğini söyledi. Fatma Burhan, "Selami, görüşmeyi kestiğim için eşimi öldürdüğünü düşünüyorum." dedi. Olayla ilgili araştırma hala devam ediyor.

  Müge Anlıda Muhammet Burhan nasıl öldü, katili kim, itiraf geldi mi Muhammet Burhan cinayeti...MUHAMMET BURHAN CİNAYETİNDE SON GELİŞMELER

  Amasya Aksalur köyünde 16 Ağustos 2021 tarihinde öldürülen 27 yaşındaki iki çocuk babası Muhammet Burhan cinayetinde düğüm çözülüyor. Olayla ilgili araştırma devam ediyor.

  Muhammet Burhan'ın akrabaları ve arkadaşları bu cinayetin çözülmesi için günlerdir Müge Anlı ile Tatlı Sert programına konuk oluyor. Ortaya çıkarılan tanıklar ve iddialar sonrasında Muhammet Burhan cinayetine yönelik olarak genişletilen soruşturma kapsamında 9 görgü tanığı daha ifadeye çağrıldı. Muhammet Burhan'ın öldürüldüğü gün Selami Şen'i olay yerinde bizzat gördüğünü söyleyen Ömer Uğur da ifade verenler arasındaydı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow