hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Muğla İftar Vakti 19 Nisan| Bugün Muğla'da iftar saati kaçta? Muğla'da bugün sahur vakti ne zaman? Muğla İmsakiye 2023...

  Muğla İftar Vakti 19 Nisan| Bugün Muğlada iftar saati kaçta Muğlada bugün sahur vakti ne zaman Muğla İmsakiye 2023...
  expand

  Muğla imsakiye 2023 sayfasında oruç saatleri ile ilgili tüm bilgiler paylaşıldı. Muğla imsak vakti ile oruca başlayacak olan kişiler Ramazan ayı boyunca cnnturk.com/ramazan sayfasından ezan saatlerini sorgulayabilecek. Peki, Muğla iftar vakti saat kaçta? İşte 2023 Muğla Ramazan imsakiyesi ve Muğla iftar saati...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ramazan ayı boyunca bu yıl da Muğla iftar ve imsak vakitleri cnnturk.com namaz vakitleri ve imsakiye sayfasında olacak. Diyanet İşleri Başkanlığı’nın imsakiye verileri esas alınarak hazırlanan sayfada gün gün orucun ne zaman başladığı ve ne zaman sona erdiği bilgisi yer alacak. İstenilen il seçilerek o ile ait vakitlere ulaşılabilecek ve sorgulama yapmak için ilin ismini değiştirmek yeterli olacak. 

  MUĞLA İMSAKİYE 2023

  Güneş’in her ilde farklı saatlerde doğup batması nedeniyle iftar ve imsak vakitleri illere özel olarak Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından belirleniyor. İmsakiye sayfası üzerinden açıklanan bu verilerle orucun ne kadar süreceği kolaylıkla hesaplanabiliyor.

  MUĞLA İMSAK VAKTİ SAAT KAÇTA?

  İl genelince oruç tutacak olan kişiler imsak vakti ile oruçlarını tutmaya başlayacak. Bu hafta imsak vakti, 20 Nisan 2023 Perşembe günü saat 04:52 olarak açıklandı. 

  MUĞLA İFTAR VAKTİ SAAT KAÇTA? (MUĞLA İFTAR SAATİ)

  Niyetlerini ederek oruç ibadetlerini başlatan kişiler iftar saatinde ise oruçlarını açacaklar. İl genelinde oruçlar 19 Nisan 2023 Çarşamba günü saat 19:52'de açılacak.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow