Onun işi ayak fotoğrafı paylaşmak

Sosyal medya iletişim sağlamanın dışında yeni iş imkanları da yaratıyor. 32 yaşındaki Jessica Gould instagram üzerinden gerçekleştirdiği sıra dışı işi sayesinde yılda 347 bin TL kazanıyorFotoğraf ve video paylaşım uygulaması Instagram birçok kişi için para kazanma yöntemi haline geldi.
Jessica Gould isimli Kanadalı sosyal medya fenomeni, ayak fetiş modellerinin reklamlarını gördükten sonra ayak fetişi olan takipçilerine ayaklarının fotoğraflarını çekip göndererek yıllda 90 bin doları cebe indiriyor.
Bayan Scarlett Vixen takma adı altında çalışan 32 yaşındaki Jessica Gould, ayak fetişi olanlara hitap ediyor
Genellikle temiz ayaklarının fotoğraflarını yayınlayan Jessica, gelen talepler doğrultusunda kirli ayaklarının fotoğraflarını da paylaşıyor.
Bu hesabı Instagram üzerinden takip etmek için istek yollamak yeterli değil. Fotoğrafları görmek isteyen herkes istek gönderirken Jessica'nın Paypal hesabına bir miktar para yollamak zorunda.
Jessica Gould ayrıca çıplak fotoğraf talebinde bulunanların isteğini kabul etmiyor
Cosmopolitan'a konuşan Jessica, fotoğraflarının popülerliğindeki şaşkınlığını anlatıyor. Jessica, ''Canımın sıkıldığı bir gün ayaklarımın fotoğraflarını paylaşmaya başladım. Fotoğrafları önceleri kendim için ve sayısı oldukça az takipçilerim için paylaşıyordum. Ancak zamanla daha fazla fotoğraf paylaşmam istendi. İnsanlar ayaklarımın fotoğraflarını istiyordu. Gerçekten şaşkınlık vericiydi." diyor.
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS