hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Ordu için bayram namazı saati 2 Mayıs 2022 Diyanet! Ordu bayram namazı vakti! Ordu Ramazan bayramı namazı kaçta kılınıyor?

  Ordu için bayram namazı saati 2 Mayıs 2022 Diyanet Ordu bayram namazı vakti Ordu Ramazan bayramı namazı kaçta kılınıyor
  expand

  Ramazan ayının bayram namazının saat kaçta kılınacağı araştırılıyor. 2022 Ramazan Bayramı için Diyanet İşleri Başkanlığı namaz vakitlerini paylaştı. İl il bayram namazı saatleri merak ediliyor. Ordu için Ramazan Bayramı namazının saat kaçta kılınacağı belli oldu. Peki ama Ordu Bayram namazı saat kaçta?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Bayram namazı kaçta kılınacak? sorusu gündemde. Diyanet tarafından Ramazan Bayramı için namaz vakitleri yayımlandı. Ordu için bayram namazı saati merak ediliyor. 1 Mayıs Arefe günü, 2 Mayıs ise Ramazan Bayramı’nın 1. Günü olarak biliniyor. Peki ama bayram namazı saat kaçta kılınır? İşte Ordu için Ramazan Bayramı namaz saatleri!

  Bayram sabahı cemaat ile namaz kılınarak başlayacak olan Ramazan Bayramı için tüm hazırlıklar tamamlandı. Diyanet, Müslüman alemi için 81 il bayram namazı saatlerini yayımladı. Bayram namazı saatleri belli oldu. Peki ama Ramazan Bayramı namazı saat kaçta? İşte Ordu’da 2 Mayıs 2022 bayram namazı saatleri…

  Ordu bayram namazı saat kaçta?

  Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından hazırlanan bayram namazı vakitleri takviminde Ordu için namaz saati 05:58 olarak açıklandı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow