hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Perşembe dizileri neler? 23 Haziran 2022 Perşembe günü (bugün) hangi diziler var?

  Perşembe dizileri neler 23 Haziran 2022 Perşembe günü (bugün) hangi diziler var
  expand

  Perşembe dizileri reyting rekabeti içerisinde yer almaya devam ederken diziseverler de ekran başında takipçileri oldukları projelerin yeni bölümlerini izliyor. Peki, Perşembe günü hangi diziler var? İşte kanal kanal bu akşam ekranda olacak diziler..

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Diziseverlerin heyecanla beklediği yeni bölümler her Perşembe yayınlanmaya devam ediyor. Reyting rekabetinde kıyasıya yarış yaşanırken yeni projeler de birer birer ekran macerasına adım atıyor. Peki, Perşembe günleri TV ekranlarında neler var? İşte bugün yayınlanan projeler…

  PERŞEMBE HANGİ DİZİLER VAR?

  Perşembe günü ekranda olan diziler, programlar ve filmlerin listesi şu şekilde…

  • CAMDAKİ KIZ – KANAL D
  • YABANCI SİNEMA TARZAN EFSANESİ – TRT 1
  • BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA – ATV
  • SENDEN DAHA GÜZEL – FOX TV
  • GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW (TEKRAR) – SHOW TV
  • TEHLİKELİ GÖREV FİLMİ – STAR TV
  • SURVİVOR ALL STAR – TV8
  • EMANET – KANAL 7

  Camdaki Kız konusu ne?

  Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olan Nalan, Türkiye’nin en büyük oteller zinciri olan Koroğlu’nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu’yla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı konusu ne?

  Midilli'den çıkan dört kardeşin, tehlikelere göğüs gererek yükselmelerini ve denizlerin fatihi olmalarını konu alan Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı ; Sipahi Yakup Ağa'nın dört oğlu olan İshak, Oruç, Hızır ve İlyas’ın, Barbaros kardeşlere dönüşme serüvenini anlatacak.

  Bir Zamanlar Çukurova konusu ne?

  Bir Zamanlar Çukurova, aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Çukurova'da ihtiras ve zorbalık sınavlarından geçen bir aşkın hikayesini konu alıyor.

  Mahkum dizisi konusu ne?

  Onurlu bir Cumhuriyet Savcısı olan Fırat Bulut; Türkiye’nin en güçlü ailelerinden Yesariler’in oğlu Barış Yesari’nin işlediği kadın cinayeti dosyasını üstlenir.

  İşlediği cinayetin üstünü, ailesinden aldığı güçle örtmeye çalışan Barış, karşısında hiç görmediği tarzdan bir savcıyla, Fırat’la karşı karşıya gelir. Fırat tehlikesi büyüdükçe büyür, Barış iyice köşeye sıkışır.

  Her ne olursa olsun dosyanın peşini bırakmayan Fırat’ın hayatı, bir gecede kabusa dönüşür. Eşi Zeynep ve kızı Nazlı ile doğum gününü kutladıkları gecenin sabahında gözünü hapishanede açar. Zeynep’in ve kızı Nazlı’nın cinayet zanlısı olarak yargılanmaktadır. Fakat Fırat geriye dönük hiçbir şey hatırlamaz…

   

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow