Son Dakika

Şarkılar Bizi Söyler konukları kim? 13 Kasım 2021 Şarkılar Bizi Söyler bu haftaki konukları..

A A

13.11.2021 - 14:00 Son Güncelleme:

Kanal D ekranlarında yeni sezonda cumartesi akşamları izleyiciyle buluşan müzik ve eğlence programı Şarkılar Bizi Söyler’in bu haftaki konukları merak ediliyor. Peki, Şarkılar Bizi Söyler konuklar kim? İşte 13 Kasım 2021 Şarkılar Bizi Söyler bu haftaki konukları..

Şarkılar Bizi Söyler konukları kim? 13 Kasım 2021 Şarkılar Bizi Söyler bu haftaki konukları..

Şarkılar Bizi Söyler yeni sezonda tüm hızıyla birbirinden renkli konukları ağırlamaya devam ediyor. Müzik şöleni yaşatan programın yeni bölüm konukları merak ediliyor. Geçtiğimiz hafta birbirinden başarılı konuklar ile ekrana gelen Şarkılar Bizi Söyler’in 13 Kasım konukları kimler? İşte detaylar..

Kanal D ekranlarının müzik ve eğlence programı Şarkılar Bizi Söyler, her hafta farklı bir sanatçının şarkılarını tema ediniyor. Konuklarla birlikte o sanatçının şarkıları seslendiriliyor ve keyifli sohbetler ediliyor. Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici'nin sunumuyla Şarkılar Bizi Söyler ekranlara geliyor. Kanal D'ekrana geliyor.

ŞARKILAR BİZİ SÖYLER BU HAFTAKİ KONUKLARI

İlk bölümü 25 Şubat'ta yayınlanan Şarkılar Bizi Söyler programı 13 Kasım Cumartesi akşamı konusu Karışık Kaset konsepti olacak. Şarkılar Bizi Söyler'in bu akşamki konukları ise Yılmaz Erdoğan, Ceylan Ertem, Kalben ve Gripin oluyor.