hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Sinan Sardoğan neden tutuklandı? Müge Anlı Arife Gökçe bulundu mu?

  Sinan Sardoğan neden tutuklandı Müge Anlı Arife Gökçe bulundu mu
  expand

  Müge Anlı ve Tatlı Sert programında gündem olan Sinan Sardoğan’ın tutuklanması üzerine neden tutuklandığı merak edildi. Peki, Sinan Sardoğan neden tutuklandı? Müge Anlı Arife Gökçe bulundu mu? İşte detaylar.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Geçtiğimiz yıl Aralık ayında kaybolan Arife Gökçe için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvuran yakınları, Sinan Sardoğan'ı suçlamıştı. Türkiye’nin bir anda gündeminde düşen Sinan Sardoğan ile ilgili son gelişme sonrasında detaylar merak konusu oldu. Sinan Sardoğan'ın tutuklanmasının akabinde Arife Gökçe bulundu mu sorusu, gündeme geldi.

  SİNAN SARDOĞAN NEDEN TUTUKLANDI?

  Çok sayıda kadına attığı cinsel mesajlaşmalar ve taciz iddialarının odağında yer alan Sinan Sardoğan çocuk istismarı suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi. 2018 yılında Avcılar'da yaşanan çocuk tacizcisinin failiyle benzerlik gösterince adli makamlar harekete geçti. Sinan Sardoğan'ın tutuklanma süreci kameraların önünde gerçekleşti.

  Arife Gökçe'nin kaybolmasından sorumlu olan Sinan Sardoğan'ın yürüyüşü, başka bir skandalı daha ele verdi. Sinan Sardoğan, dizleri içeri doğru bakıyor ve iki yanına doğru sallanarak yürüyordu. Bu yürüyüş tarzı, 2018’de İstanbul Avcılar’da bir erkek çocuğa cinsel istismarda bulunduktan sonra kaçan kişinin profiline uyumluydu. Görüntüleri karşılaştıran polis, cep telefonu sinyallerinin de o gün Avcılar'dan geldiğini tespit edince Sinan Sardoğan'ı tutukladı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  ARİFE GÖKÇE BULUNDU MU?

  Arife Gökçe henüz bulunamadı. Sinan Sardoğan'a tutuklandığı esnada Arife Gökçe'nin nerede olduğu da soruldu. Sardoğan, 'bilmiyorum' yanıtını verdi. Tokat'ın Almus ilçesi, Ataköy beldesinde 17 Aralık'ta, 12 torun 5 çocuk sahibi Arife Gökçe, aniden kaybolmuş ve kendisinden haber alınamıyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow