Son Dakika

Dün akşam MasterChef'te kim elendi, kim gitti? 14 Kasım 2021 MasterChef Türkiye'de son bölüm kim veda etti? Azize elendi mi?

A A

15.11.2021 - 23:37 Son Güncelleme:

MasterChef Türkiye'de dün akşam eleme heyecanı yaşandı. Eleme potasındaki isimler arasında Burcu, Araz ve Azize yer aldı. Peki, MasterChef'te dün akşam kim elendi? İşte detaylar...

Dün akşam MasterChef'te kim elendi, kim gitti? 14 Kasım 2021 MasterChef Türkiye'de son bölüm kim veda etti? Azize elendi mi?

MasterChef Türkiye'de dün akşam eleme heyecanı yaşandı. Eleme gecesinde potadan kurtulan isimler belli oldu. Sona kalan üç isim Burcu, Araz ve Azize oldu. Peki ama dün akşam MasterChef'te kim elendi?

MasterChef'te kim elendi?

MasterChef Türkiye'de dün akşam elenen isim belli oldu. Araz, Burcu ve Azize arasında kıyasıya rekabet yaşandı. MasterChef'e veda eden isim Azize oldu. 15 Kasım 2021 akşamı elenen yarışmacılara ikinci bir şans verildi. Ana kadroya dönmeye hak kazanan ilk yarışmacı Azize oldu.

''Hayallerimin peşinden koşarım''

Eleme potasındaki Burcu, ''Bu akşam gidersem hayallerimi noktaladığım için üzülürüm. Gerçekten hedef uğruna geldim. Kolay kolay gitmeyi düşünmüyorum. Aksilik olur bir şekilde gidebilirim.'' dedi.

Azize ise ''Her zaman şef tabağına kalmak beni korkutuyor. Hayallerimin peşinden koşan bir insanım.'' açıklamasını yaptı. 

Araz potada olmasıyla ilgili ''Bu maceraya devam edemeyeceğim için üzülürüm. Bir taraftan da karıma kavuşacağım için sevinirim. Özlem hayatımda oldu.'' ifadelerini kullandı. Burcu potadan kurtuldu

Danilo Şef, ''Aranızda en başarılı tabak yapan kişi, MasterChef Türkiye macerası devam eden kişi Burcu sensin.'' dedi. Burcu ise, ''Bu tabak geldiğinde önce sarsıldım. Ama sonra halledebildim. Buradan kim giderse üzülürüm ama Azize giderse çok daha fazla üzülürüm.'' açıklamasını yaptı. 
Veda eden isim Azize oldu

Mehmet Şef, ''MasterChef Türkiye hayalleri bu gece biten yarışmacımız, bize veda eden yarışmacımız, Azize.'' diyerek elenen ismi belirtti. Somer Şef, ''Yemeğinde hatalar var, Azize 4 patatesini yanlış koymuş. Bu da seni ikinci yaparak bir yaşam hakkı daha veriyor.'' dedi. 
Araz ise ''Kendi hakkımda söyleyecek bir şey yok. Azize abla gördüğüm en güçlü kişi kendisi. Bizim güçlü kadınlarımız vardır. Elenmesine çok üzgünüm.'' cümlelerini belirtti.