hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Son dakika: Masumlar Apartmanı bugün var mı? 16 Kasım 2021 Masumlar Apartmanı yeni bölüm saat kaçta başlıyor kaçta bitiyor?

  Son dakika: Masumlar Apartmanı bugün var mı 16 Kasım 2021 Masumlar Apartmanı yeni bölüm saat kaçta başlıyor kaçta bitiyor
  expand

  TRT'nin sevilen dizisi Masumlar Apartmanı bu akşam Milli Maç olması sebebiyle özetsiz ekrana gelecek. Birçok izleyici Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölümünün bu akşam yayın akışında yer alıp almayacağını merak ediyordu. İşte Masumlar Apartmanı yeni bölüm hakkında bilgiler...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Masumlar Apartmanı dizisi bu akşam 20:00'de özetsiz bölümüyle ekrana gelecek. TRT 1 dizisi Masumlar Apartmanına milli maç arası verilmeyecek. Masumlar Apartmanı dizisinin Dünya Kupası eleme maçı nedeniyle bir haftalığına yayın akışından kaldırıldığı belirtildi. Ancak yeni açıklanan yayın akışına göre, dizinin yeni bölümü bu akşam izleyicilerle buluşacak.

  Masumlar Apartmanı yeni bölüm neler olacak?
  Ufuk’un kapıya gelişinin ardından Safiye, Han’ın Rüya’ya karşı korumacı tavrını sorgular. Yaşanan tartışma sırasında  Safiye’nin ağzından çıkan birtakım itiraflar Gülben’in kalbini daha da kırar ve evde iki kız kardeş arasında soğuk savaş başlar.
   
  Kitapçının açılışı yaklaşırken Naci, Safiye’nin açılışa gelmeyecek oluşunun hüznü içindedir. Gülben, Esat’ı evliliği ertelemeye ikna etmek için çabalarken, Safiye’nin yaptığı bir şey Gülben’e ablasının geleceği için cesur bir adım attırır. Sonunda açılış gelir çatar. Naci, umutsuzca gözü kapıda Safiye’yi beklerken Han ise başka bir açılışa ve uzun zamandır ertelediği bir karşılaşmaya doğru yol almaktadır.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow