Hem şıklıktan ödün vermeyen hem de hesabını bilen erkeklerden misiniz?

Hem şıklıktan ödün vermeyen hem de hesabını bilen erkeklerden misiniz?

Hem şıklıktan ödün vermeyen hem de hesabını bilen erkeklerden misiniz?

Eğer başlıkta sizden söz edildiğini düşünüyorsanız hiç vakit kaybetmeden aşağıya göz atmanızı tavsiye ederiz. (Sponsorlu)

Kiğılı son zamanların en şık hareketine imza attı. Nasıl mı?

Sizi, hem %50 indirim hem de 12 taksit seçeneğini birlikte sunarak gardrobunuzu baştan aşağı yenilemeye davet ediyor. Şu an tek yapmanız gereken, beğendiğiniz t-shirtleripantolonları ve gömlekleri bir Kiğılı mağazasında ya da web sitesinde inceleyip, sipariş verebilir; hemen bu kampanyanın tadını kolayca çıkarabilirsiniz!

Çağdaş, akılcı ve başarılı erkeklerin 1938'den beri tercihi olan Kiğılı, net %50 indirime ek olarak 12 taksit yapabileceğiniz ve çok seveceğiniz ürünleriyle sizleri bekliyor.

Kiğılı, yıllara meydan okuyan yenilikçi vizyonu ve dünya standartlarındaki koleksiyonları ile her zaman kentli profesyonellerin vazgeçilmezi olmayı sürdürüyor. Farklı yaş gruplarına yönelik seçenekler sunan koleksiyonlarıyla, erkeklere haftanın her günü en konforlu giyim deneyimini yaşatmayı amaçlayan marka, yoğun bir iş toplantısında özgürce hareket edebileceğiniz takım elbiseler, bir pazar kahvaltısında konfor sunan gündelik tasarımlar, özel davetlerde en şık smokinler veya bir kayak tatilinde içinizi ısıtan trikolar üretiyor.

Kiğılı ve Abdullah Kiğılı Exclusive Cut markalarıyla, yurt içinde toplam 67 ilde 225 mağazada ve yurt dışında 15 ülkede 26 satış noktası, yılda 6,5 milyon parça üretimi, haftada 150 bin adet ürün sevkiyatı, 50 bin metrekare mağaza alanı ve bin 800 çalışanıyla her zaman şık görünmeyi seven erkekler için çalışıyor.