hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Süper Loto 25 Kasım 2021 sonuçları canlı çekiliş sonrası millipiyangoonline.com adresinde!

  Süper Loto 25 Kasım 2021 sonuçları canlı çekiliş sonrası millipiyangoonline.com adresinde
  expand

  25 Kasım 2021 Süper Loto sonuçları 74 milyon lirayı aşan büyük ikramiyenin hangi numaralara isabet ettiğini gösterecek. Haftada 3 kez çekilişi yapılan Süper Loto’da bu haftanın ikinci çekilişi 25 Kasım’da olacak. Peki, bugün Süper Loto çekiliş sonuçları ne zaman, saat kaçta millipiyangoonline.com sayfasında yer alacak?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Süper Loto çekiliş sonuçları için geri sayım başlarken 74 milyon liranın sahibini belirlemek üzere bu akşam çekiliş gerçekleştirilecek. Talihli adayları büyük ikramiyenin isabet ettiği numaraları canlı yayında öğrenebilecekler. İşte noter huzurunda gerçekleştirilecek çekiliş öncesinde bilinmesi gerekenler…

  Şans oyunu tutkunları 72 milyon lirayı aşkın büyük ikramiyesiyle ilgi odağı olan Süper Loto’da yeni çekilişi beklemeyi sürdürüyor. Her hafta üç kez çekilişi yapılan şans oyununda gözler talihli numaralarda olacak. Peki, çekiliş ne zaman yapılacak? İşte detaylar…

  23 KASIM 2021 SÜPER LOTO SONUÇLARI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

  Süper Loto çekilişi bugün saat 21:30’da gerçekleşecek. Yaklaşık 5-6 dakika süren çekilişin tamamlanmasının ardından bilet sorgulama işlemleri “millipiyangoonline.com” adresinde olacak.

  SONUÇ SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ...

  Haftanın ikinci çekilişinde 2, 3, 4, 5 ve 6 bilenler ikramiye almaya hak kazanacaklar. Çekiliş sonrasında ise ikramiye detayları netleşmiş olacak.

  Çekilişe katılmak isteyen kişiler kolon başı 3 TL ödeyerek şans oyununu oynayabilirler. Oyunu oynamak için Milli Piyango bayileri, mobil uygulaması ve “millipiyangoonline.com” adresi kullanılabilir. 18 yaşından büyük herkes şans oyununa dilediği takdirde katılabilir.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow