hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Survivor 2022 kadrosu açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? Turabi Survivor 2022’de mi?

  Survivor 2022 kadrosu açıklandı mı, ne zaman açıklanacak Turabi Survivor 2022’de mi
  expand

  Survivor 2022 All Star kadrosu için gelecek açıklama beklenmeye devam ederken Turabi’den beklenmedik bir paylaşım geldi. Peki, Turabi Çamkıran Survivor’da yer alacak mı, Survivor 2022 kadrosu ne zaman açıklanacak?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Survivor 2022 yarışmacıları için geri sayım devam ederken ilk sürpriz Turabi’den geldi. Yarışmacıların açıklanmasına sayılı günler kala Turabi imalı bir paylaşımda bulundu. İşte o paylaşım ve kadrolarla ilgili detaylar…

  TURABİ SURVİVOR 2022’DE OLACAK MI?

  Turabi Instagram hesabından yaptığı açıklamada "Her şeyimi Survivor'a borçlu olduğumu unutuyorsunuz. Sadece 3 kupayla hayatımı sonlandıracağımı mı sanıyorsunuz? Daha ne 3 kupalar gelecek haberini yok. Fazla ortalıkta yokum çünkü daha fazlası için çok çalışıyorum. Bugün mu olur yarın mı olur bilmem ama bir gün Acun abiniz sevenlerim için iyi sevmeyenler ve yarışmacılar için kötü haberi verebilir. O gün geldiğinde en iyi Survivor kazansın." ifadelerini kullandı.

  SURVİVOR 2022 KADROSU NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

  Acun Ilıcalı, "Survivor 2022 All Star kadrosu" ile ilgili geçtiğimiz günlerde açıklamalarda bulunmuştu. Ilıcalı, “Kadrolar belli oldu, yakın zamanda muhtemelen açıklayacağız, ben de heyecanla bekliyorum” demişti.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow