hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Taleplere yetişemiyorlar! 2500 TL'ye penis beyazlatma operasyonu

  Taleplere yetişemiyorlar 2500 TLye penis beyazlatma operasyonu
  expand
  KAYNAKAFP

  Tayland'ın başkenti Bangkok bu kez turizm talepleriyle değil dünyanın hiç bir yerinde yapılmayan bir estetik operasyon ile gündemde. Penis beyazlatma operasyonu yüksek maliyetine rağmen Tayland'da oldukça popüler hale gelirken, yalnızca başkent Bangkok'ta bir hastanede hastanede gerçekleştirilebilen bu işlem için talep patlaması yaşanıyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Hadise'den erotik yorumuna tepki

  AFP'nin haberine göre, estetik operasyonlara düşkünlüğüyle bilinen Tayland halkı bu kez ilginç bir haberle gündeme geldi. Başkent Bangkok'da altı ay önce hayata geçirilen 'penis beyazlatma operasyonu' kısa sürede popüler hale geldi. Bangkok'taki The Lelux Hastanesi'nde gerçekleştirilen işlem için hastaların 2 bin 500 TL'yi gözden çıkarması gerekiyor. 

  Toplamda 5 seans süren operasyona ilgi büyük.

  Bu operasyon henüz 6 ay önce hayata geçirilse de özellikle gençler arasında oldukça popüler. Hastaneye göre penis beyazlatma operasyonu geçirebilmek için 22 ila 55 yaş arasında olmak gerekiyor.

  Hastane yetkilileri, her gün en az 3-4 hastanın penis beyazlatma tekniğini kullandığını belirtti. Operasyon, lazerle gerçekleştirliyor ve seans 10 ila 15 dakika arasında sürüyor. 

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow