hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Güncel taşıt ve konut kredisi faiz oranları yüzde kaç? Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank kredi faizleri

  Güncel taşıt ve konut kredisi faiz oranları yüzde kaç Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank kredi faizleri
  expand

  Merkez Bankası’nın faiz indirimi kararı sonrasında taşıt ve konut kredisi faiz oranları merak konusu oldu. Özellikle daha avantajlı kredi faizlerine sahip olan kamu bankalarından kredi kullanmak isteyen kişiler güncel oranları araştırmayı sürdürüyor. Peki, Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank konut kredisi faiz oranları ne kadar, yüzde kaç?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kamu bankalarından ya da özel bankalardan kredi kullanmak isteyen kişiler bankaların kredi faiz oranlarını araştırmayı sürdürüyor. CNN TÜRK’ün “kredi hesaplama” sayfası üzerinden miktar girilerek hangi bankanın ne kadar faiz oranı verdiği karşılaştırmalı olarak kullanıcının bilgisine sunuluyor. İşte hesaplama yapmak isteyen kişilerin bilmesi gerekenler…

  İHTİYAÇ, KONUT, TAŞIT KREDİSİ FAİZ ORANLARI NE KADAR, YÜZDE KAÇ?

  Hangikredi.com verilerini esas alarak hesaplama yapmak isteyen kişiler istediği kredi türünü seçip miktarı girerek kolayca banka karşılaştırması yapabilirler.

  KREDİ FAİZ ORANLARI HESAPLAMA İÇİN TIKLAYINIZ…

  KONUT KREDİSİ FAİZLERİ DÜŞTÜ MÜ?

  Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank tarafından yapılan ortak açıklamada, 22 Ekim itibarıyla kurumsal kredi faiz oranlarında ürün ve vade yapısına göre 200 baz puana kadar indirim yapıldığı belirtildi.

  HALKBANK, VAKIFBANK, ZİRAAT BANKASI KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARI

  Konut kredilerinde de indirime giden kamu bankaları, sıfır konutlar için kredi faiz oranlarını, bugünden geçerli olmak üzere 1 milyon TL altı tutarlarda yüzde 1,20'ye, 1 milyon TL üzerindeki tutarlarda ise yüzde 1,29'a düşürdü.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow