Son Dakika

Teşkilat 22. bölüm izle tek parça! Teşkilat son bölüm full izle!

A A

14.11.2021 - 23:49

TRT 1'in sevilen dizisi Teşkilat 22. bölümüyle ekrana geldi. Teşkilat dizisinin 22. bölüm full izle bilgileri araştırılıyor. Her pazar ekrana gelen dizide; Ekip el birliğiyle Yağmur'u aramaya başladı. İşte Teşkilat 22. bölüm full, tek parça, YouTube izle bilgileri...

Teşkilat 22. bölüm izle tek parça! Teşkilat son bölüm full izle!

Teşkilat dizisinin 22. bölüm full izle bilgileri araştırılıyor. TRT 1 ekranlarında, her pazar 20:00'de yayınlanan dizinin son bölümünde heyecanlı bekleyiş devam etti. Teşkilat'ın son bölümünde; Pınar, Çetin'in odasında bir iz aradı. İşte Teşkilat 22. bölüm full, tek parça, YouTube izle bilgileri...

Teşkilat 22. bölüm izle

Ariel’in alınmasıyla zor duruma düşen ve Şirket’le ilişkileri bozulan Yıldırım, İsrail’de yaşananların intikamını almak için harekete geçer. Ekip Ceren’in para dolu bir çanta bıraktığı adam üzerinden kurgulanan planın ne olduğunu çözmeye çalışırken, bu gizemli adamın aslında Yağmur’un peşinde olduğu ortaya çıkar. 
Yağmur’un kaçırılmasının ardından ekip kenetlenir ve dört koldan çalışmalara başlar. Ancak hiç beklemedikleri olaylar ekibi zor durumda bırakacaktır. 
Pınar, Yağmur’un kaçırılmasıyla ilgili bir ipucu bulmak ümidiyle Çetin’e gittiğinde öğrendiği gerçek daha büyük bir tehdidi açığa çıkarır. Yağmur’u kaçıranların yaptığı teklif karargahta büyük bir yankı uyandırır.