hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  UPS Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Ve Direkt Bağlanma: 2023 UPS Müşteri Hizmetlerine Direkt Ve Kolay Nasıl Bağlanılır?

  UPS Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Ve Direkt Bağlanma: 2023 UPS Müşteri Hizmetlerine Direkt Ve Kolay Nasıl Bağlanılır
  expand

  UPS kargo, Amerika Birleşik Devletleri'nde 1907 yılında kurulmuş bir taşımacılık şirketidir. Şirket dünyanın dört bir yanına hizmet vermektedir. 220 ülkeye hizmet veren kargonun bünyesinde 400 binden fazla çalışanı bulunmaktadır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  UPS Kargo Türkiye

  UPS kargo 1988 yılından bu yana ülkemizde de hizmet vermektedir. Kalitesi ve hızlı ürün taşımacılığı ile dikkat çeken UPS kargo pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. 260 şubesi, 700 araçlık filosu ve 5000’den fazla çalışanı ile şu an kargo firmaları arasında liderliği elinde tutmaktadır.

  UPS Kargo Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

  Kargo firmaları özellikle şu dönemlerde oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Eşya ya da herhangi bir gıdanın bir yerden başka bir yere hızlı ve güvenli bir şekilde taşınması hususlarına dikkat edilmelidir. UPS kargo 100 yıla aşkın bir süredir dünya çapında taşımacılık alanında hizmet vermektedir. 1988 yılında ülkemizde de faaliyete geçen firma büyük nam salmıştır.

  Kargo verilmesinden sonra kargonun takibi, evden alım ve eve teslim gibi hizmetler veren UPS kargo, çağrı merkezleri üzerinden müşterilerine bilgi ve hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurt dışı kargolarınızı göndermek amacıyla UPS kargoyu seçebilirsiniz. Müşteri çağrı merkezini arayıp Müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayarak, kargo ücretlerini, taşınma sürelerini, gönderilerinizin durumunu ve teslimat sürelerini öğrenebilirsiniz.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  UPS Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

  UPS kargo Müşteri Hizmetleri numarası, 0 850 255 00 66 'dır. Bu numara üzerinden müşteri hizmetlerini aradığınızda temsilci sizlere hemen hemen her konuda yardımcı olacaktır. UPS kargo her gönderinizi sigortalanmaktadır. Gönderim sırasında kırılma ya da deforme olma gibi bir durum söz konusu olduğunda ürünün bedeli firma tarafından size ödenmektedir.

  Yola çıkacak ürünler UPS kargo tarafından, ürünün yapısına göre paketlenmekte ve her tür zarardan korunmaktadır. UPS kargo genel olarak kaliteli işler yapan ve müşterilerinin beklentilerini tam anlamıyla karşılayan bir taşımacılık firmasıdır. Müşteri hizmetlerinden bilgi almak için hafta içi 09:00 ve 20:00 saatleri arasında arayarak müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz.

   UPS Kargo Müşteri Hizmetleri Direk Nasıl Bağlanabilirim?

  0 850 255 00 66 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak, gönderi talebinde bulunabilir ya da gönderilerinizin durumunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca ups.com.tr adresinden de her türlü bilgiyi direkt olarak alabilirsiniz. UPS kargoya direkt ulaşmanın en kolay yolu ise Sosyal Medya hesaplarıdır. Facebook, İnstagram ya da Twitter üzerinden UPS kargonun hesaplarını takip edebilir herhangi bir durumda tweet ya da direkt mesaj atarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  UPS Kargo Şikayet Hattı Nedir?

   UPS kargo şikayet söz konusu olduğunda hassas davranmaktadır. Gönderiniz zamanında evden alınmadığında ya da zamanında gitmesi gereken yare varmadığında, taşınırken zarar görme durumunda ya da fazla ücret talebi yapıldığında şikayet oluşturabilirsiniz. Diğer yandan çalışanından herhangi bir kaba davranış gördüğünüzde ya da hoş olmayan bir tutum sergilendiğinde de şikayet hattını arayarak durumu Müşteri temsilcisine iletebilirsiniz. UPS kargo şikayet hattı 7/24 aktif olarak çalışmaktadır.

   UPS KARGO İletişim Bilgileri;

   Adres: Adres: Merkez Mahallesi, Ayazma Cad. Papirus Plaza, B Blok, No: 37/44 34406 Kağıthane/İstanbul

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Müşteri İlişkileri Telefon: 0850 255 00 66 ve 444 00 66

   WhatsApp Gönderi Hattı: 0530 524 93 33

   UPS kargo 444 ile başlayan numara aracılığı ile gönderinizin son durumu hakkında bilgi alabilir ayrıca gönderilerin ücreti ve teslimat süreleri hakkında da kesin bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu hat üzerinden her tür şikayetinizi direkt olarak müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

   2023 UPS Müşteri Hizmetlerine Direk Ve Kolay Nasıl Bağlanılır?

  UPS kargo Sosyal Medya sayfaları üzerinden, 444 ile başlayan hat üzerinden ya da WhatsApp hattı üzerinden direkt ve kolay bir şekilde UPS kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow