Son Dakika

Yargı 9. bölüm izle tek parça! Yargı son bölüm full izle!

A A

14.11.2021 - 23:43

Kanal D'nin sevilen dizisi Yargı 9. bölümüyle ekrana geldi. Sevilen dizinin 9. bölüm full izle bilgileri merak ediliyor. Yargı dizisinin son bölümünde; Engin'in katil olduğu kesinleşti. İşte Yargı 9. bölüm full, tek parça, YouTube izle bilgileri...

Yargı 9. bölüm izle tek parça! Yargı son bölüm full izle!

Her pazar Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinin 9. bölümü izleyiciyle buluştu. Yargı dizisinin son bölümünde; Aylin ve Zümrüt yüzleşirken Engin'in suçu işlediğine dair deliller de ortaya çıktı. İşte Yargı son bölüm full, tek parça, YouTube izle bilgileri...

Yargı 9. bölüm izle

Engin’in Yekta’yı suçlamasının ardından Ceylin ve Ilgaz acil bir biçimde harekete geçmeleri gerektiğini fark ederler. Ilgaz’ın kendisine önerdiği yöntemlerle Engin’in geri dönüşsüz bir biçimde cezaevine girmesi için çabalarlar. Ancak bu yol Ceylin’i duygusal olarak yeniden örseleyecek kasislerle doludur.

Pars, Yekta’nın suçlanması sonucu kendisiyle ilgili önemli ve büyük bir sırrın açığa çıkması ihtimaliyle yüz yüze gelir ve engel olabilmek için her zamankinden çok farklı bir tavır gösterir. Metin kaybolan Zafer’in cesedini bulmaya çalışırken beklenmedik bir sürprizle  karşılaşır. Yekta ise Laçin’in Engin’den yana tavır almasının bedelini ona ödetmeye kararlıdır.

Ilgaz ve Ceylin birbirlerine duygusal anlamda daha da yaklaşırlar, üstelik bu yakınlık ikisinin de ezberlerini bozan bir hale dönüşmektedir. Bir yandan Engin’in mahkumiyetini kesinleştirmek için çabalarken, bir yandan da kendilerine bile itiraf edemedikleri hislerin yarattığı yeni soruları cevaplamak zorundadırlar.