Mine Ayman
Mine Ayman

Mine Ayman

cnnturk.com yazarı

tüm yazıları

26 Temmuz - 1 Ağustos haftasında bizleri neler bekliyor?

Merhaba, haftaya Ay’ın Balık burcundaki etkisiyle duygusal ve hassas bir başlangıç yapabilir, geçmişe özlem duyup anılarda yolculuk yapabiliriz. İlham gücümüz ve yaratıcılığımız yüksek olabilir ve ortaya güzel eserler çıkartabiliriz.

Devamını Oku 26.07.2021

Kova burcunda Dolunay haftası! Etkileri ne olacak?

Merhaba, haftaya Ay’ın Akrep burcundaki etkisi ile kararlı ve hırslı bir başlangıç yapabilir, aklımızdaki konuya yoğunlaşıp hedefe ulaşabiliriz. Sezgilerimiz çok güçlü olabilir ve içimize doğanlar gerçekleşebilir. Rüyalarımızda önemli mesajlar alabiliriz.

Devamını Oku 19.07.2021

12-18 Temmuz haftası astroloji yorumları! Yeni başlangıçlara hazır olun

Merhaba, haftaya Ay’ın Aslan burcundaki etkisiyle enerji dolu ve güçlü bir başlangıç yapabilir, kendimizden emin olup iddialı girişimlerde bulunabiliriz.

Devamını Oku 12.07.2021

10 Temmuz Yengeç yeni ayının etkileri ne olacak? İşte en çok etkilenecek burçlar!

Merhaba, haftaya Ay’ın Boğa burcundaki etkisiyle sağlam bir başlangıç yapabilir ve kalıcı adımlar atabiliriz. Gündemimizde maddi konular, güzellik, sanat ve yeme içme konuları olabilir. İştahımız çok açık olacağı için kilo alımına dikkat!

Devamını Oku 05.07.2021

28 Haziran-4 Temmuz haftasında bizleri neler bekliyor?

Merhaba, haftaya Ay’ın Kova burcundaki boşluk etkisiyle kararsız bir başlangıç yapabilir ve hangi yöne gideceğimizi bilemeyebiliriz. Herkesin kafası çok karışık olabilir ve önemli kararlar almak riskli olabilir. Bu hafta salı ve çarşamba günleri ise Ay Balık burcunda ilerleyecek ve kararsızlığımız daha da artacak.

Devamını Oku 28.06.2021

24 Haziran Oğlak Dolunayı ve etkileri!

Merhaba, çok hareketli geçecek bir hafta bizi bekliyor. Haftaya Ay’ın Akrep burcundaki etkisiyle hırslı ve kararlı bir başlangıç yapabiliriz. Aklımızdaki konuya yoğunlaşabilir ve istediğimiz şeyle ilgili çok tutkulu olabiliriz.

Devamını Oku 21.06.2021

14-20 Haziran haftası astroloji yorumları! Beklenmedik olaylar kapınızı çalabilir

Merhaba, haftaya sert bir başlangıç yapabilir ve bu hafta ciddi anlamda eski sorunlarla uğraşmak zorunda kalabiliriz!

Devamını Oku 14.06.2021

10 Haziran İkizler burcunda Güneş tutulması! Etkileri ne olacak?

Merhaba, haftaya bu perşembe ikizler burcunda gerçekleşecek Güneş Tutulmasının sert etkisiyle başlayabilir, bu hafta önemli bir bitiş ya da başlangıç yaşayabiliriz.

Devamını Oku 07.06.2021

31 Mayıs - 6 Haziran haftasında bizleri neler bekliyor? Hangi burçlar daha şanslı?

Merhaba, haftaya İkizler burcundaki Merkür retrosunun yoğun etkisiyle kafamız bir hayli karışık bir şekilde başlıyoruz. İletişim trafiğimiz karışabilir ve bir çok iş aksayabilir! Bilgi kirliliği de artabileceği için bu dönemde her duyduğumuza inanmamamız çok faydalı olacaktır.

Devamını Oku 31.05.2021

26 Mayıs Yay burcunda Ay tutulması! Burçlara etkileri ne olacak?

Merhaba, haftaya Ay tutulması gündemiyle başlıyoruz! Gergin ve sert geçecek haftaya kendimizi hazırlamamız faydalı olabilir! Bir yandan Kova burcunda başlayan Satürn retrosu da bizi eski bir sorunla yeniden karşılaştırabilir ve bu dönemde hesaplaşma yaşatabilir!

Devamını Oku 24.05.2021
LG
MD
SM
XS