Adana'da ilk olan 2. El Ürünler ve Antika Pazarı Çukurova'da açıldı

Adana'da ilk olan 2. El Ürünler ve Antika Pazarı Çukurova'da açıldı
Adana'da ilk olan 2. El Ürünler ve Antika Pazarı Çukurova'da açıldı

ADANA,(DHA)- ÇUKUROVA Belediye Başkanı Soner Çetin, 2. El Ürünler ve Antika Pazarı'nı hizmete açtı.


Başkan Soner Çetin’in her hafta sürdürdüğü Halk Günü toplantısında bir grup vatandaş, 2. el ürünler ile antika eşyaların satıldığı bir pazar açılmasını istemişti. Konuyu değerlendiren Başkan Soner Çetin öneriyi yerinde buldu ve pazarın açılması için gerekli talimatları verdi. Bunun üzerine 2. El Ürünler ve Antika Pazarı'nın Toros Mahallesi Kapalı Semt Pazarı'nda her salı kurulması kararlaştırıldı.

SONER ÇETİN'DEN BİR İLK DAHA

Faaliyete geçmesinin ardından Başkan Soner Çetin, pazarı ziyaret ederek esnafla sohbet etti. Esnafın büyük ilgi gösterdiği Başkan Çetin, "Böyle bir öneri gelince hemen değerlendirmeye aldık. Halk Günü toplantılarının amaçlarından biri tam da budur. Biz katılımcı ve çoğulcu bir belediyecilik anlayışına sahibiz. Vatandaşlarımızdan gelen şikayet ve sorunları anında çözme yanında onlardan gelecek öneri ve projeler de bizim için önem taşıyor. 2. El Ürünler ve Antika Pazarı vatandaşlarımızın önerileri doğrultusunda ortaya çıktı. Adana'da bu uygulama bir ilk olma özelliği taşıyor. Bunun için de mutluyuz" diye konuştu.

Pazar esnafı da kendilerine böyle bir imkan sağlamasından dolayı Başkan Soner Çetin’e teşekkür etti. Pazar ziyareti sırasında Başkan Soner Çetin’e Kurtuluş Savaşı döneminde kadınların elle diktiği Türk Bayrağı ve Atatürk rozeti hediye edildi.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS