Büyükşehir Belediyesi ve Yüreğir'de işbirliği vurgusu

Büyükşehir Belediyesi ve Yüreğir'de işbirliği vurgusu
Büyükşehir Belediyesi ve Yüreğir'de işbirliği vurgusu

ADANA,(DHA)- YÜREĞİR Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir ile belediye bürokratları, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ı ziyaret etti. Büyükşehir Belediyesi bürokratlarının da katıldığı ziyarette, işbirliği yapılabilecek konularla ilgili görüş alışverişinde bulunulup, çalışma gerçekleştirdi.

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Yüreğir'de güzel hizmetlere imza atmak istediklerini belirtti. İlçede yapılacak hizmetlerle ilgili Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ı ziyaret ettiklerini kaydeden Başkan Kocaispir, "Yüreğir’de, Adana’da ortaya konulabilecek her türlü güzel işin yanındayız. Adana’da bir fark meydana getirmek istiyoruz. Adana’nın birliğe, beraberliğe, barış diline ihtiyacı olduğunu müteakip defalar söylüyoruz. Dolayısıyla artık gerçek gündemi, Adana’nın sorunlarını konuşmanın zamanı geldi diye düşünüyoruz. İnşallah artık Adana’da Yüreğir ve Büyükşehir olarak birlikte güzel hizmetler yaparız. Yüreğir’in gerçekten çok hizmete ihtiyacı var. Yüreğir bildiğiniz gibi gelir seviyesi görece en düşük ilçemiz. Umarım el birliğiyle bu sorunları aşma noktasında iş birliği yaparız, beraber oluruz. Bize gösterdikleri yakınlıktan dolayı başkanımıza ve ekibine şükranlarımızı sunuyoruz" dedi.


'BİRLİKTELİĞİMİZ BÜTÜN BELEDİYELERE ÖRNEK OLSUN'

Başkan Zeydan Karalar da toplantının, Yüreğir, Adana ve belediyeler arasındaki ilişki açısından son derece önemli olduğunu belirtti. Başkan Karalar, “Büyükşehir Belediyesi ilçelerle, ilçeler büyükşehirle birlikte çalışmak, dayanışma yapmak durumunda. Birlikte yapılacak her iş Adana ve memleketimiz için olumlu sonuçlar doğuracaktır. Ben de Fatih Başkan’ın dediği gibi Yüreğir’in geri kaldığını, daha fazla hizmet alması gerektiğini söylemeliyim. Geçmiş belediye başkanları üzerlerine düşeni yaptılar ama diğer ilçelerle mesafeyi kapatmak açısından Yüreğir’in sorunlarına biraz daha fazla eğilinmesi gerektiğini kendisi de ben de biliyoruz. Bu toplantımız da bu amaçla yapılan bir toplantı. Umarım bu dönemde Yüreğir biraz daha fazla hizmet alıp, mesafeyi kapatacak. Birlikteliğimizin bütün belediyelere örnek olmasını temenni ediyorum. Sadece Adana’nın değil, bütün Türkiye’nin barış diline ihtiyacı var. Birlikten kuvvet doğar. Bu işin faydalı sonuçları olacaktır" diye konuştu.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS