Hentbol il birinciliği müsabakaları tamamlandı

Hentbol il birinciliği müsabakaları tamamlandı
Hentbol il birinciliği müsabakaları tamamlandı

ADANA,(DHA)- ADANA Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim İl Müdürlüğü’nün faaliyet programında yer alan 'Okullar arası Yıldız Kızlar ve Küçük Erkekler Hentbol İl Birinciliği' müsabakaları tamamlandı.

Asım Savaş Spor Salonu'nda yapılan müsabakalarda, sporcuların mücadeleleri maçlara renk kattı. Müsabakaların sonunda kızlarda Akdeniz Koleji, erkeklerde ise Orhan Gazi Ortaokulu Hentbol takımı birinci oldu. Müsabakaların ödül töreninde konuşan Adana Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Sorumlusu Ramazan Bahadır, “Çekişmeli ve hırs dolu maçlar izleme fırsatı bulduk. Şimdiye dek birçok okulumuz sporcularına kupa ve madalya verdik. Unutulmamalıdır ki önemli olan sadece ödül almak değil başarının devam etmesi için azim ve kararlılıkla çalışmaktır. Umarım ilerleyen yıllarda başarılarınıza başarı katarak İlimizi en iyi bir şekilde temsil edeceksiniz. Bizlerin her daim destek olan Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Abdulkadir Ataşbak’a teşekkür ederken, başarılı olan sporcu kardeşlerimi de kutluyorum" dedi.

Müsabakaların sonunda dereceye giren sporcuların madalya ve kupalarını Adana Gençlik ve Spor Sarıçam İlçe Müdürü Ali Bilgiç, Okul Sporları Sorumlusu Ramazan Bahadır, Hentbol Adana İl Temsilcisi Atilla Güneş, Okul Müdürleri, antrenörler ve beden eğitimi öğretmenleri verdi.


Müsabakalarda dereceye giren okulların isimleri şu şekilde:


Yıldız Kızlar:


Akdeniz Koleji

Orhan Gazi Ortaokulu

Nuri ve Zekiye Has Ortaokulu

Şehit Sercan Yılmaz OrtaokuluKüçük Erkekler:

Orhan Gazi Ortaokulu

İnkılap Ortaokulu

Vakıfbank Ortaokulu

Mehmet Akif Ortaokulu
Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS