Seyhan'da berber ve kuaförler dezenfekte ediliyor

Seyhan'da berber ve kuaförler dezenfekte ediliyor
Seyhan'da berber ve kuaförler dezenfekte ediliyor

ADANA,(DHA)- SEYHAN Belediyesi, normalleşme adımları kapsamında Pazartesi günü tedbirler alınarak açılan kuaför, berber ve güzellik salonlarını dezenfekte ediyor. Düzenli olarak gerçekleştirilecek dezenfekte çalışmalarıyla halkın kuaför, berber ve güzellik merkezlerini gönül rahatlığıyla kullanmasına katkı sunulması hedefleniyor.
İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelge ile normalleşme adımları kapsamında, 11 Mayıs Pazartesi gününden itibaren berber, güzellik salonu ve kuaförlerin açılacağını açıklanmasının ardından Başkan Akif Kemal Akay, bu iş yerlerine hijyen hizmeti verilmesi için talimat verdi. Seyhan Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri açıklamayla birlikte başlattıkları berber, kuaför ve güzellik merkezlerini dezenfekte çalışmalarını sürdürüyor.
Belediye ekiplerinin, personelin genelgeye uyarak maske ve koruyucu ekipmanla görev yaptığı berber, kuaför ve güzellik merkezi salonlarında tüm bireylerin hijyenik ve güvenli bir ortamda hizmet almasını sağlamak için çalışmalarına devam edeceği bildirildi. 

 

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS