Başkan Akay, 55 mahalle muhtarını ağırladı

Başkan Akay, 55 mahalle muhtarını ağırladı
Başkan Akay, 55 mahalle muhtarını ağırladı

ADANA,(DHA)- SEYHAN Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, ilçe mahalle muhtarlarıyla hizmet planlaması gerçekleştirmek ve istişarede bulunmak üzere yaptığı bölge muhtarlar toplantılarını sürdürdü.

İki grup halinde ağırladığı muhtarlarla belediyenin meclis salonunda bir araya gelen Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, 55 mahalle muhtarının katıldığı toplantıda, muhtarların halkın temsilcisi, kendilerinin de en yakın çalışma arkadaşları olduğunu belirtti. 

Halkın taleplerini, sürekli olarak görebildiği muhtara ilettiğini bu nedenle mahallelerde sorunları en iyi bilenin muhtar olduğunu kaydeden Başkan Akay "Kaynakların doğru yere kanalize edilmesi çok önemli. Doğru bilgi alarak önceliklere göre hizmeti sizlere ulaştırmak istiyoruz. Kısa vadeli çözümleri, verdiğiniz bilgilerle en kısa sürede yerine getireceğiz. Uzun soluklu çözümler için planlama gerekiyor. Asfalt konusunda ciddi çalışmamız var. Muhtarlar Bölge Toplantılarındaki istişarelerimiz planlama konusunda bize yol gösterecek" diye konuştu. 

Mahalle muhtarları da tek tek söz alarak semt pazarı, asfalt, park bakımı ve muhtarlık binası ihtiyaçları gibi konularda taleplerini aktardı. Muhtarların talepleri ilgili birim müdürleri tarafından yanıtlandı. Mahallelerdeki kısa vadeli çözümlerin, ilgili ekiplerin uygunluk durumuna göre kısa sürede tamamlanacağı belirtildi.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS