hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Seyhan'da parklar ve spor tesisleri tam kapanma sonrasına hazırlanıyor

  Seyhanda parklar ve spor tesisleri tam kapanma sonrasına hazırlanıyor
  expand

  Seyhan'da parklar ve spor tesisleri tam kapanma sonrasına hazırlanıyor

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  ADANA, (DHA)- SEYHAN BelediyesiPark ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, parklar ve spor tesislerini tam kapanma sonrasına hazırlıyor.
  Belediye ekipleri, ilçe sınırları içerisindeki parkları bayram sonrasına hazırlıyor. 17 Mayısta sona erecek tam kapanma döneminin ardından Seyhanlılar bakımı yapılmış, eksiklikleri tamamlanmış, rengarenk çiçeklerle donatılmış çok daha güzel parklarda vakit geçirebilmenin ve bakımı yapılıp yenilenmiş tesislerde spor yapmanın tadına varacak. Ekipler, kısıtlama sürecinin sona ereceği 17 Mayıs öncesinde çalışmalarını hızlandırdı. Budama ekipleri parklarda çimleri biçip, yabani otları temizleyip ağaç budama işlemlerini aralıksız sürdürürken, boyama ekipleri de parkların ve spor tesislerinin telleri ve direkleri ile banklarını boyama işlemine devam ediyor.
  ATÖLYELERDE ONARIM VE ÜRETİM DEVAM EDİYOR
  Marangozhane ve demir atölyesi ekipleri ise parklarda kırılan, bakıma ihtiyacı olan bank, bank tahtası, kamelya, basket potası, çöp kovası gibi donatıların üretimini ile onarımını hızla gerçekleştirip, parklardaki ve spor tesislerindeki eksiklikleri gideriyor.
  'SEYHANLI HER ŞEYİN EN İYİSİNE LAYIK'
  Seyhanlıların mutluluğu ve huzuru  için belediye ekiplerinin durmaksızın görev yaptığının altını çizen Başkan Akay, “Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz parklarımızı ve spor alanlarımızı çok daha güzel hale getirmek için canla başla çalışıyor. Parklarımızdaki tüm eksiklikleri giderip,  mevsim çiçekleriyle rengarenk hale getiriyoruz. Vatandaşlarımız kısıtlamaların ardından dışarı çıktığında çok daha güzel parklarla ve bakım ve onarımı gerçekleştirilen spor tesisleriyle karşılaşacak.  Seyhanlı her şeyin en iyisine layık” dedi.

  FOTOĞRAFLI

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow