hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Eyüpsultan’daki gençler 'Tam Bana Göre Festivali'nde

  Eyüpsultan’daki gençler Tam Bana Göre Festivalinde
  expand

  Eyüpsultan’daki gençler 'Tam Bana Göre Festivali'nde

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  ANKARA, (DHA) - Eyüpsultan Belediyesi, gençler için düzenlenen Tam Bana Göre Festival’de Belediye Gençlik standıyla yerini aldı.

  Ankara'da, Başkent Millet Bahçesi'nde 16 – 21 Kasım tarihleri arasında 6 gün boyunca sürecek festivale Eyüpsultan Belediyesi Bilişim Kodlama Drone Teknolojileri ve Astronomi Uzay Bilimleri Atölyeleri ile katıldı.

  Stantta, Eyüpsultan Belediyesi Robot Okulu’nun Teknofest Yarışması’nda Biyoteknoloji İnovasyon Kategorisi Final Raporu’nda Türkiye ikincisi, finalde ise Türkiye dördüncüsü olduğu projeler sergileniyor.

  Gençlere yenilik katmak, eğlenceyi eğitimle taçlandırmak, unutamayacakları günler yaşamak için düzenlenen festivalde konserlerden özel konferanslara, söyleşilerden imza etkinliklerine, atölyelerden deneyim alanlarına birçok etkinlik düzenlenecek.

  Festivalde ayrıca sergi alanları, deneyim alanları, atölyeler, VR etkinlikleri, sertifikalı eğitimler, e-learning eğitimlerine giriş imkanı, etnospor, sürpriz yazarlarla söyleşiler, sahaflar ve yayıncılar, girişimcilikten edebiyata konferanslar, özel lezzetler ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen belediyelerin birbirinden ilginç stantları bulunuyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow