hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Türkiye Kadın Girişimci Akademisi’nin Ankara eğitimleri başlıyor

  Türkiye Kadın Girişimci Akademisi’nin Ankara eğitimleri başlıyor
  expand

  Türkiye Kadın Girişimci Akademisi’nin Ankara eğitimleri başlıyor

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  ANKARA, (DHA) - Geleceğe iyi bakmak amacıyla ekonomiye güç katan kadın girişimcileri destekleyen Garanti BBVA, Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) ile birlikte hayata geçirdiği Türkiye Kadın Girişimci Akademisi’nin 2023 yılı eğitimlerinin ikincisi Ankara’da düzenlenecek. Kadın girişimcilerin yönetim becerilerini artırmak, iş hayatındaki varlığını güçlendirerek kalıcı ve sürdürülebilir kılmak amacıyla düzenlenen Türkiye Kadın Girişimci Akademisi, Ankara Sanayi Odası ve İl Kadın Girişimci Kurulu desteği ile 15 Şubat’ta başlayacak.

  15 Şubat-9 Mart tarihleri arasında sınırlı kontenjan ile gerçekleştirilecek Türkiye Kadın Girişimci Akademisi’ne katılmak isteyen Ankaralı kadın girişimcilerin 13 Şubat’a kadar https://www.garantibbvakadingirisimci.com/ adresinden başvuru yapması gerekiyor. Boğaziçi Üniversitesi eğitmenleri ve profesyoneller tarafından Ankara Sanayi Odası Eğitim Salonu’nda fiziki ortamda ayrıca online olarak da verilecek eğitimlerde; dijital pazarlama, insan kaynakları, müşteri deneyimi, kurum içi iletişim, e-ticaret için sosyal medya iletişimi, şirket yönetimine finansal bakış, liderlik, sürdürülebilir şirket yönetimi, yenilikçi iş modelleri geliştirme, temel ticaret hukuku ve ticari sözleşmeler gibi girişimcilerin işlerini yönetmelerinde fark yaratacak alanlara odaklanılacak.

  Girişimcilerin ihtiyaç duyduğu bilgi birikimini arttırmayı hedefleyen akademide eğitimlerini başarıyla tamamlayan kadın girişimciler BÜYEM tarafından düzenlenen sertifikaya sahip olacak.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow