Fethi Yaşar, mazbatasını aldı

Fethi Yaşar, mazbatasını aldı
Fethi Yaşar, mazbatasını aldı

ANKARA, (DHA)- ANKARA'da Yenimahalle Belediye Başkanlığına yeniden seçilen Fethi Yaşar, mazbatasını aldı.

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde Yenimahalle Belediye Başkanlığına 3'üncü kez seçilen Fethi Yaşar, mazbatasını almak için İlçe Seçim Kurulu'na geldi. Fethi Yaşar, mazbatasını Yenimahalle İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Dursun Genel'in elinden aldı.

Yenimahalle'de birlik ve beraberlik içinde herkesi kucaklamaya devam edeceğini söyleyen Başkan Yaşar, "Ülkemizin birlik ve beraberliğe ihtiyacı var, bunu Yenimahalle'de gerçekleştirdik. Türkiye'de de tesis edeceğiz. Bu ülke ancak sorunlarını birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde aşabilir. Herkes sorumluluğunu bilirse halk kazanır. Halkın kazandığı yerde refah olur. Refahın olduğu yerde de huzur olur. Yenimahalle'de kimseyi ayrıştırmadan, ötekileştirmeden dinine, diline, ırkına, mezhebine bakmadan; her vatandaşımıza eşit davranmaya, her mahallemize eşit hizmet götürmeye, kaynaklarımızı halkımızın yararına kullanmaya devam edeceğiz. Benim sevdam Yenimahalle. Bana üçüncü kez bu görevi layık gören tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum" dedi.

Başkan Yaşar'ın büyük bir fark ile tekrar belediye başkanı olduğunu kaydeden Hakim Dursun Genel ise, "Çok kıymetli başkanımız Fethi Yaşar, bundan önce katıldığı tüm seçimlerde olduğu gibi bugün de seçmen sayısının oy çoğunluğunu alarak 3'üncü kez belediye başkanı olmuştur. Kendisi ilçe halkı tarafından son derece sevilen, halkın gönlünü fethetmiş, mükemmel hizmetler yapmış değerli bir şahsiyettir. Yüzde 58 gibi büyük bir oy oranıyla ilçemizin belediye başkanı olmuştur. Kendisini şahsım ve Yenimahalle İlçe Seçim Kurulu adına tebrik ediyorum" diye konuştu.

Konuşmaların ardından Yenimahalle Belediyesi meclis üyelerine de mazbataları teslim edildi.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS