Yenimahallelilerden Başkan Yaşar'a tebrik ziyareti

Yenimahallelilerden Başkan Yaşar'a tebrik ziyareti
Yenimahallelilerden Başkan Yaşar'a tebrik ziyareti

ANKARA, (DHA)- YENİMAHALLE Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Yenimahalleliler Birliği Derneği üyeleri ve çok sayıda ilçe sakinini makamında ağırladı.

Yenimahalleliler Birliği Derneği üyeleri ve çok sayıda ilçe sakini, Belediye Başkanı Fethi Yaşar'ı makamında ziyaret etti. Ziyarette, hizmetleri için Başkan Yaşar'a teşekkür eden ilçe sakinleri, "Yenimahalle'yi Türkiye'de adından söz ettiren bir ilçe haline getirdiniz. İlçemizin dört bir yanında Yenimahalle Belediyesi’nin yaptığı, kültür, sanat, spor ve birçok alanda halkın yoğun ilgi gösterdiği merkezler bulunuyor. Çocukların, gençlerin ve kadınların yaşamaktan mutlu olduğu bir ilçe yarattığınız için Yenimahalleliler olarak sizlere teşekkür ediyoruz" dedi.

'VATANDAŞIN SEVGİSİNİ KAZANMAK KOLAY DEĞİLDİR'

10 yılı aşkın süredir Yenimahalle'ye hizmet ederek, ilçe sakinlerinin yaşadığı sıkıntılara yetki çerçevesi içerisinde çözüm bulmak amacıyla projeler üretildiğini belirten Başkan Yaşar, Yenimahalle ve Ankara için güzel bir dönemin olcağını kaydetti. Başkan Yaşar, Büyükşehir belediyesi ile uyum içerisinde çalışarak vatandaşa yerinde ve zamanında hizmet götüreceklerini söyleyerek, şöyle konuştu: "31 Mart yerel seçimi sonucunda vatandaşımız 238 binin üzerinde oy vererek, bize tekrar yetki verdi. Oy veren, oy vermeyen ayrımı yapmadan tüm mahallelerimize eşit hizmet götürmeye devam edeceğiz. Çocuk, genç, yaşlı, engelli tüm ilçe sakinlerine vermiş olduğumuz sözlerin tamamını yerine getireceğiz. 10 yıldır vermiş olduğumuz sözleri tutarak, başımız dik, vatandaşımızla birlikte ilçemizi yönetiyoruz. Bu anlayışla çalışmaya devam edeceğiz. Yenimahalle genelinde bu zorlu süreçte bana destek olan, çalışmalarımıza katkı sunan tüm ilçe sakinlerine teşekkür ediyorum. Vatandaşın sevgisini kazanmak kolay değildir ve en üstün makamdan çok daha değerlidir."Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS