hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  AK Partili Durukan, kansere yenik düştü

  AK Partili Durukan, kansere yenik düştü
  expand

  AK Partili Durukan, kansere yenik düştü

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   

  Aslı DURAN/ANTALYA, (DHA) - AK Parti Konyaaltı eski İlçe Başkanı Mehmet Rifat Durukan (46), uzun süredir savaştığı kanser nedeniyle yaşamını yitirdi. Geçen yıl sosyal medya hesabından paylaşım yapan Durukan'ın, 'Önüne geçemediğin tek şey kaderdir. Ve aslında hayat dediğin, yaşayabildiğin kadar güzeldir' sözleri dikkati çekti.
  2 çocuk babası Mehmet Rifat Durukan, uzun süredir gördüğü kanser hastalığına yenik düştü. AK Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, AK Parti Milletvekilleri Mustafa Köse, Atay Uslu, Kemal Çelik, Sena Nur Çelik, Tuba Vural Çokal'ın yanı sıra birçok parti üyesi, Mehmet Rifat Durukan'ın vefatının ardından sosyal medyadan başsağlığı mesajı yayımladı. 
  'ÖNÜNE GEÇEMEDİĞİN TEK ŞEY KADERİNDİR' 
  Mehmet Rifat Durukan'ın geçen 23 Eylül'de sosyal medya hesabından paylaştığı sözler ise dikkat çekti. Durukan, paylaşımında şu ifadelere yer verdi: “Önüne geçemediğin tek şey kaderdir. Seni yaşama bağlayan aslında bir mucizedir. Bugün yaşadığın herşey dünden kalma sebeplerdir. Ve aslında hayat dediğin, 'Yaşayabildiğin kadar güzeldir." 

  FOTOĞRAFLI
   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow