hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Akvaryum'da 'balık' ve 'deniz' sergisi

  Akvaryumda balık ve deniz sergisi
  expand

  Akvaryum'da 'balık' ve 'deniz' sergisi

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yusuf DEMİR/ANTALYA,(DHA) - ANTALYA 75. Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi öğrencileri, 'Öğretmenler Günü'ne özel 'balık' ve 'deniz' temalı resim çalışmalarını sanatseverlerin beğenisine sundu.

  Antalya Akvaryum önündeki açık havada müzik dinletisi eşliğinde gerçekleşen resim sergisinin açılışını Muratpaşa Kaymakamı Dr. Orhan Burhan, Muratpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Yakup Hoplar, 75. Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet Aydın, öğretmenler Zerrin Kırbay, Nurcan Özkan, Soner Kolbüken, Ali Yanık birlikte yaptı.

  ÖĞRENCİLERE TEŞEKKÜR

  Okul Müdürü Mehmet Aydın, "Öğrencilerimiz Öğretmenler Günü Haftası'na özel çalıştıkları 'balık' ve 'deniz' temalı yağlıboya resimlerini sanatseverlerin beğenisine sunmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyorlar. Yönetici ve öğretmenler olarak bizlerde gurur duyduk, birlikte heyecanlandık" dedi, öğrencilerine teşekkür etti. Kaymakam Dr. Orhan Burhan da sergilenen rengârenk eserleri hayranlıkla inceledi, grup çalışması yapan 9 ve 10'ncu sınıf öğrencileri ile destek veren öğretmenlerini kutladı.

  Kısa süreli sergide öğrencilerin özenle çalıştıkları büyük ebatlardaki 15 eser yer aldı. (DHA)

  FOTOĞRAFLI

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow