Böcek: Halkın istediği yarım kalan projelere devam edeceğiz

Böcek: Halkın istediği yarım kalan projelere devam edeceğiz
Böcek: Halkın istediği yarım kalan projelere devam edeceğiz

 


Hasan DEMİRBAŞ/ANTALYA, (DHA) - ANTALYA Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, bir taraftan tasarruf tedbirleri uygularken, diğer taraftan önceki dönemden kalan projelere devam edeceklerini kaydetti.


Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla basın mensuplarıyla bir otelde kahvaltıda bir araya geldi. Gazetecilerin bu özel gününü kutlayan Böcek, "Benim bugünlere gelmeme siz gazeteciler vesile oldunuz. Doğup büyüdüğüm topraklara hizmet etme şansım oldu. Ortak akılla Antalya'yı yöneteceğiz. Bir taraftan tasarrufa giderken, diğer taraftan yarım kalan halkımızın istediği projeleri sırası ile gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Antalya'ya katkı koyan herkesten Allah razı olsun" dedi.


'BAYRAM OLARAK KUTLAMIYORUZ'


Antalya Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreteri Haşmet Öyken de 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü bayram değil, dayanışma ve mücadele günü olarak kutladıklarını söyledi. Öyken, "Yerel medya var olma mücadelesi veriyor. Bu süreçte özgür, ilkeli ve basın ahlak kurallarına uyan gazetecilik anlayışı ile çalışmaya devam edeceğiz" dedi.


Başkan Muhittin Böcek'in basın danışmanı olarak göreve başlayan Serap Belovacıklı da bu buluşmada basın mensuplarıyla tanıştı.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS