CHP'de aday adayları tanıtıldı

CHP'de aday adayları tanıtıldı

CHP'de aday adayları tanıtıldı

CHP'de aday adayları tanıtıldı

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

 

Semih ERSÖZLER/ANTALYA, (DHA) - CUMHURİYET Halk Partisi'nden (CHP) Antalya milletvekilliği için aday adaylığı başvurusu yapan 109 kişi düzenlenen törenle tanıtıldı.
CHP İl Başkanlığı, Konyaaltı Belediyesi Nazım Hikmet Kongre ve Fuar Merkezi'nde düzenlediği törenle Antalya'dan milletvekili aday adayı olan 109 kişiyi tanıttı. Düzenlenen törene CHP Antalya İl Başkanı Nuri Cengiz, CHP Antalya Milletvekilleri Cavit Arı, Rafet Zeybek, Aydın Özer, Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, milletvekili aday adayları, parti yöneticileri ve çok sayıda partili katıldı.
Sahneye çıkan Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, aday adaylarına başarıları dilediği bir konuşma gerçekleştirdi. Ardından ilçe belediye başkanları ve büyükşehir belediye başkanı hatıra fotoğrafı çektirdi.
Toplantının açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Nuri Cengiz, Cumhuriyet'in 100'üncü yılında Cumhuriyet'e yakışacak yönetim anlayışını getirmeye her zamankinden daha çok hazır olduklarını söyledi. Cengiz, “Türkiye demokrasisinin en zorlu günlerinde, en karanlık, en baskıcı dönemlerinde umudu hep diri tuttuk, sevgiyi ve kucaklaşmayı şiar edindik. Hepimizin gurur kaynağı olan yerel yönetimlerimiz her türlü engellemeye rağmen sosyal belediyecilik anlayışının ne olduğunu tüm Türkiye'ye gösteriyor. Dipten gelen bu dalga şimdi zirveye ulaşmış durumda. İttifakta bizimle birlikte yol yürüyen partilerle, liderlerle beraber Türkiye'yi bu karanlıktan çıkaracağız" dedi.
Konuşmaların ardından aday adayı 109 kişi tek tek sahneye çağrıldı. Sahneye çıkan aday adayları salondaki katılımcıları selamlarken, özgeçmişleri okundu. Törenin ardından parti yöneticileri, belediye başkanları ve milletvekili aday adayları sahne önünde hep birlikte poz verdi.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber