Üçağız yolu sezona hazırlanıyor

Üçağız yolu sezona hazırlanıyor
Üçağız yolu sezona hazırlanıyor

 


ANTALYA, (DHA) - ANTALYA Büyükşehir Belediyesi, turizm için önem taşıyan Demre'ye bağlı Kapaklı, Çevreli ve Üçağız grup yolunda bakım onarım çalışması gerçekleştiriyor. Toplam 15 km uzunluğundaki yol turizm sezonu öncesi konforlu hale getiriliyor.

Büyükşehir Belediyesi, yol bakım ve asfalt çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Yaz sezonunun yaklaşmasıyla Antalya'nın farklı yerlerinden çalışma yürüten ekipler, özellikle turizm beldelerindeki yollarda iyileştirme yaparak sezona hazırlıyor. Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı ekipleri, dünyaca ünlü Kekova bölgesine ulaşımı sağlayan 15 kilometrelik Kapaklı, Çevreli ve Üçağız grup yolunda yapım, bakım ve onarım çalışması gerçekleştiriyor. Yaz aylarında yerli ve yabancı turistlerin sıkça kullandığı güzergah turizm açısından da önem taşıyor.

Demre Belediye Başkanı Okan Kocakaya, bölgede Büyükşehir Belediyesi'nin yürüttüğü çalışmaları inceledi. Yetkililerden bilgi alan Kocakaya, çalışma için Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkür etti. 

 


Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS