CHP Finike'de kadın kolları seçimi

CHP Finike'de kadın kolları seçimi
CHP Finike'de kadın kolları seçimi

 


Suat SÖĞÜT/FİNİKE, (DHA)- CUMHURİYET Halk Partisi Finike Kadın Kolları olağan kongresinde tek listeyle girilen seçimde emekli hemşire Gönül Arıkan başkan seçildi.

Cumhuriyet Halk Partisi Finike Kadın Kolları olağan kongresi yapıldı. Finike sinema salonunda gerçekleştirilen kongreye; Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi ve eşi Kadriye Geyikçi, CHP Antalya İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci, CHP Finike İlçe Başkanı Aydın Arıcan, CHP Antalya il ve ilçe kadın kolları üyeleri katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından başlayan kongrede divan başkanlığına Neriman Gencay seçildi. Gündem ve seçimin blok listeyle yapılması oylanarak kabul edildi.

CHP eski Kadın Kolları Başkanı Hülya Tutal, çalışma dönemlerinde verdikleri hizmetler hakkında bilgi aktardı. Faaliyet raporunun da oylanarak kabul edildiği kongrede konuşan Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi, seçimin hayırlı olması dileğinde bulunarak, göreve geldikleri günden bu yana verdikleri hizmetler hakkında bilgi aktardı. Elazığ'da yaşanan deprem nedeniyle yaptıkları yardım çağrısına Finike halkının duyarsız kalmadığını, kısa sürede organize olarak 1 tır ve 1 kamyonla yardım gönderdiklerini anlatan Başkan Geyikçi, destek olan herkese teşekkür etti. 

CHP İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci, seçimin hayırlı olması dileğinde bulundu.

CHP İlçe Başkanı Aydın Arıcan, önceki yönetime çabalarından dolayı teşekkür etti.

Konuşmaların ardından İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci, eski Başkan Hülya Tutal'a başarılı çalışmalarından dolayı plaket verdi. Kadın kolları eski yönetimi de Nilüfer Deveci ve eski Başkan Hülya Tutal'a çiçek takdim etti. Eski ve yeni yönetimin toplu fotoğraf çektirmesinin ardından seçime geçildi. Seçimde Gökbük Mahallesi'nde 88 yaşındaki Elif Pınar da yardımla sandığa gelerek oy kullandı. Emekli hemşire Gönül Arıkan, 79 oyla başkan seçildi. Gönül Arıkan, samimiyet, gayret ve hizmet için talip oldukları görevi bugünden, yarını planlayarak en iyi şekilde yapma gayreti içinde olacaklarını söyledi.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS