Jandarmadan sürücüye şeker ikramı

Jandarmadan sürücüye şeker ikramı
Jandarmadan sürücüye şeker ikramı

 


Ahmet ACAR/KAŞ, (DHA)- ANTALYA'nın Kaş ilçesinde jandarma trafik ekipleri, yaptıkları kontrollerde kurallara uyan sürücülere şeker ikram etti.


Kaş Jandarma Komutanlığı trafik timi ve Kınık Mahallesi Karakol Komutanlığı ekipleri, yoğun olarak kazaların yaşandığı Kınık Mahallesi merkezindeki Atatürk Bulvarı'nda denetim gerçekleştirdi. Denetimde otomobil, kamyon ve motosikletlerden oluşan 150 araç kontrol edildi. Sürücülerde emniyet kemeri, ehliyet ve ruhsat; motosiklet sürücülerinde ise özellikle kask kontrolü yapıldı. Yapılan kontrollerde sürücülerin hiçbir eksiği bulunamadı. Ekipler tarafından sürücülere şeker ikram edilerek, teşekkür edildi ve uyarılar yapıldı.


Jandarma trafik timi yetkilileri, "2019 yılında Kınık Mahallesi Atatürk Bulvarı'nda toplam 25 kaza meydana geldi. Bu kazalardan 16 tanesi motosiklet sürücülerinin karıştığı kazalar oldu. Ölümlü kazalar meydana geldi. Bu nedenle sürekli olarak burada kontroller ve uyarılar yapılacak. Kontroller yıl boyunca devam edecek. Amacımız kazaların önüne geçerek, insanlarımızın can ve mal güvenliği sağlamak" dedi.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS