hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Çamyuva Turizm Bulvarı yenileniyor

  Çamyuva Turizm Bulvarı yenileniyor
  expand

  Çamyuva Turizm Bulvarı yenileniyor

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   

  KEMER, (DHA)- KEMER Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Turizm Bulvarı'ndaki çalışmaları inceledi. Başkan Topaloğlu, "Çalışmalarımızı turizm sezonu öncesinde tamamlayarak halkımızın kullanımına sunacağız" dedi.

  Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Çamyuva Mahallesi Turizm Bulvarı'ndaki alt ve üstyapı yenileme çalışmalarını yerinde inceleyerek bilgi aldı. Başkan Topaloğlu'na belediye başkan yardımcıları Emin Gül ile Baki Yalın ve Belediye Çamyuva Mahalle Sorumlusu Özgür Şahin de eşlik etti.

  Çamyuva Mahallesi'nin en işlek yerlerinden olan Turizm Bulvarı'nda bozulan ve tahrip olan yerlerin bakım ve onarım çalışmaları kapsamında 790 metre uzunluğundaki yola asfalt döküleceği bildirildi. Toplam 11 bin metrekarelik alanda 790 metre uzunluğunda dökülecek asfalt çalışmalarının yanı sıra 830 metre yağmur suyu drenaj hattı, 2 bin 370 metrekare çiçeklik, 22 aydınlatma direği, sulama tesisatı ve peyzaj çalışmaları da yapılacağı öğrenildi. Öte yandan İstiklal Caddesi'nde de kilitli taş döşeme işlerinin devam ettiği belirtildi.

  Belediye Başkanı Topaloğlu, "Çamyuva Mahallesi'nin en işlek yerlerinden olan Turizm Bulvarı'nı yenileme çalışmalarına başlıyoruz. Zamanla tahrip olan ve bozulan yolumuzu ve alt yapısını komple yenileyeceğiz. Çalışmalarımızı turizm sezonu öncesinde tamamlayarak halkımızın kullanımına sunacağız. Halkımız için hizmet üretmeye devam edeceğiz" dedi. (DHA)

  FOTOĞRAFLI

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow