hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Kemer depremzedelerin yaralarına ortak oluyor

  Kemer depremzedelerin yaralarına ortak oluyor
  expand

  Kemer depremzedelerin yaralarına ortak oluyor

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   

  KEMER, (DHA)- KEMER Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ve Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül, Kemer Bahri Tanrıkulu Spor Salonu'nda oluşturulan kriz masasında alınan kararlar sonrası salonda incelemeler yaparak Kemer'e gelen depremzedelerle tek tek ilgileniyor.

  Kahramanmaraş'ta meydana gelen ve 10 ilde yıkıma neden olan 7.7 ve 7.6'lık depremler sonrası Kemer'den deprem bölgesine yardım eli uzanmaya devam ediyor. Salonda yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ve Belediye Başkan Yardımcısı Gül deprem bölgesinden Kemer'e gelen depremzede vatandaşlarla tek tek ilgilenerek sohbet edip, acılarına ortak oluyor. Başkan Topaloğlu'nun ve Başkan Yardımcısı Gül'ün salona gelerek ihtiyaçlarını karşılamaya çalışan depremzedelerle yaptığı sohbetler sırasında duygu dolu anlar da yaşanıyor.

  Başkan Topaloğlu, yaptığı açıklamada, "Ülke olarak büyük bir felaket yaşıyoruz. Bu felaketi de birlik içerisinde atlatacağız. Kemer Belediyesi olarak vatandaşlarımızın desteğiyle 11 yardım tırını bölgemize göndermiştik. İlçe spor salonunda da yardımlar toplanmaya devam ediyor. Sabah erken saatlerde gelip gece geç saatlere kadar buradaki çalışmaları kontrol ediyoruz. Kemer'e gelen depremzede vatandaşlarımızla tek tek ilgileniyoruz. Zaman zaman duygu dolu anlar yaşıyoruz. Acılarına ortak oluyoruz. Gerçekten çok zor bir durum. İnşallah en kısa sürede bu sürecin de üstesinden geleceğiz. Ülkemizin başı sağ olsun" dedi. (DHA)

  FOTOĞRAFLI

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow