Yılmaz ve Gül, Kemer'deki çalışmaları inceledi

Yılmaz ve Gül, Kemer'deki çalışmaları inceledi

Yılmaz ve Gül, Kemer'deki çalışmaları inceledi

Yılmaz ve Gül, Kemer'deki çalışmaları inceledi

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

 

KEMER, (DHA)- KEMER Belediye Başkanvekili Recep Yılmaz ile Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül, ilçe genelinde devam eden çalışmaları yerinde inceledi.
Tekirova Mahallesi Cumayeri mevkiindeki dere ıslah çalışmalarını inceleyen Belediye Başkanvekili Yılmaz ve Belediye Başkan Yardımcısı Gül, belediye personeli ve bölgedeki vatandaşlarla sohbet etti. Başkanvekili Yılmaz ve Başkan Yardımcısı Gül, daha sonra Çamyuva Mahallesi Hayıtlıgöl mevkiine geçerek, bölgedeki alt yapı çalışmaları hakkında bilgiler aldı.
Kış aylarında su baskınlarının yaşandığı Hayıtlıgöl mevkiinde büyük yatırım yapan Kemer Belediyesi, vatandaşların kış aylarında mağdur olmaması için hummalı şekilde çalışıyor. Kemer'e modern kapalı pazar yerleri kazandırmaya devam eden Kemer Belediyesi, Çamyuva Mahallesi'ndeki kapalı pazar yerinde de çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Söz konusu pazar yerinde de incelemelerde bulunan Başkanvekili Recep Yılmaz ve Başkan Yardımcısı Emin Gül, Çamyuva Mahallesi 5046 sokaktaki yol çalışmalarını inceleyerek belediye personeli ile sohbet etti. Yılmaz ve Gül son olarak Kuzdere Mahallesi'nde imara açılan bölgelerde devam eden yol yapım çalışmaları hakkında da belediye personelinden bilgiler aldı.
Başkanvekili Yılmaz, Kemer Belediyesi olarak ilçe genelinde hummalı şekilde çalışmaya devam ettiklerini söyledi. Alt ve üst yapı çalışmalarını en kısa sürede tamamlayarak halkın hizmetine kazandıracaklarını belirten Yılmaz, "Tekirova, Çamyuva ve Kuzdere mahallelerimizde devam eden çalışmalarımızı yerinde gördük. Çalışmalarla ilgili bilgiler aldık. Kemer halkı için üretmeye ve hizmet etmeye devam edeceğiz. Yıllardır yapılamayan yerlerin alt ve üst yapı çalışmalarını en kısa sürede tamamlamayı hedefliyoruz" diye konuştu.
Başkan Yardımcısı Gül ise Kemer Belediyesi olarak halka hizmet etmekten dolayı gurur duyduklarını ifade etti. İlçe genelindeki çalışmaların son süratle devam ettiğine dikkati çeken Gül, çalışmaları en kısa sürede tamamlayarak halka en iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceklerini aktardı.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber