'Kırmızı Başlıklı Kurt' çocuklarla buluşuyor

'Kırmızı Başlıklı Kurt' çocuklarla buluşuyor
'Kırmızı Başlıklı Kurt' çocuklarla buluşuyor

 


ANTALYA, (DHA) - ANTALYA Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, yarıyıl tatilinde öğrencilere ücretsiz tiyatro hediye ediyor. . Antalya Şehir Tiyatroları'nın (AŞT) hazırladığı yeni çocuk tiyatrosu Kırmızı Başlıklı Kurt, tatil boyunca çocuklarla buluşacak.

İlk ve orta öğretimde sömestir heyecanı yaşanırken Başkan Muhittin Böcek, öğrencilere karne hediyesi olarak ücretsiz tiyatro oyunu armağan etti. AŞT'nin hazırladığı yeni çocuk oyunu 'Kırmızı Başlıklı Kurt' yarıyıl tatilinde Muratpaşa, Kepez ve Konyaaltı'nda öğrenciler için ücretsiz sahnelenecek. Kırmızı Başlıklı Kurt oyunu, 20-22-27-29 Ocak tarihlerinde saat 14.00'te Yenimahalle Kültür Merkezi'nde, 25 Ocak Cumartesi günü saat 11.00 ve 14.00'te Türkan Şoray Kültür Merkezi'nde, 26 Ocak Pazar günü de saat 11.00 ve 14.00'te Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi'nde çocuklarla buluşacak.

AŞT'NİN GENÇ KADROSU SAHNE ALACAK

Hakan Güven'in kaleme aldığı, Kırmızı Başlıklı Kurt oyununu Sinem Arslanoğlu Çakıcı yönetiyor. AŞT'nin genç kadrosunun sahne aldığı Kırmızı Başlıklı Kurt, günümüzden örneklerle çocuklara doğa sevgisi, kardeşlik ve dayanışmayı öğretiyor.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS