Kumluca'da huzur ve asayiş toplantısı

Kumluca'da huzur ve asayiş toplantısı
Kumluca'da huzur ve asayiş toplantısı

 


Ramazan SARIKAYALI/KUMLUCA, (DHA)- KUMLUCA Emniyet Müdürlüğü 2020 yılının ilk huzur ve asayiş toplantısını Karşıyaka Mahalle halkı için yaptı.

Karşıyaka Mahalle Muhtarı Osman Durakoğlu'na ait iş yerinin salonunda yapılan toplantıya Kaymakam Hakkı Uzun, İlçe Emniyet Müdürü Cemil Doğan, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Selçuk Çınar, Polis Merkezi Amirliği, Trafik Denetleme Büro Amirliği, Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği, TEM Büro Amirliği, Narkotik Grup Amirliği, Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği personeliyle Karşıyaka Mahallesi Muhtarı Osman Durakoğlu ve mahalle sakinlerinden 50 kişi katıldı. Huzur toplantısında mahallenin günlük sorunları tartışıldı ve sorunlara çözüm arandı.

Kaymakam Hakkı Uzun, "İlçemizin güvenliğinin sağlanması ve korunması açısından vatandaşlarımızın gördükleri olumsuz durumları ücretsiz olarak hizmet veren 112 Acil Çağrı Merkezi'ne ve terör konularında 140 Terör İhbar Hattı'na bildirmelerinin suç oluşmadan önlenmesi açısından faydalı olacaktır. Böylelikle suç oranları azaltılacaktır. Vatandaşlarımız çevresinde meydana gelen olaylara duyarlı olması gerekir. Daha güvenli yaşam alanları oluşturulması öncelikli hedefimizdir" dedi.

Toplantıda ihbar edilen konu ile alakalı olarak ihbarcının kimliğinin gizli tutulacağı konusunda da bilgilendirme yapıldı. Telefon dolandırıcılığı ve açıktan hırsızlık olaylarına karşı alınması gereken tedbirler ve kişisel verilerin kimseye verilmemesi konusu da anlatıldı.


 

 


    


Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS