Kumlucalı gönüllüden depremzedelere yardım

Kumlucalı gönüllüden depremzedelere yardım
Kumlucalı gönüllüden depremzedelere yardım

 


Ramazan SARIKAYALI/KUMLUCA, (DHA)- ANTALYA'nın Kumluca ilçesinde oturan sosyal yardımlaşma gönüllüsü Sebile Şavkar, hayırseverlerin desteğiyle topladığı yardımları depremzedeler için gönderdi.

Kumluca'da sosyal yardımlaşma gönüllüsü Sebile Şavkar, hayırsever vatandaşlardan temin ettiği ayakkabı, elbise, su, battaniye ve oyuncak, gıda ve günlük kullanım eşyalarından oluşan malzemeleri 2 minibüs halinde Elazığ'a gönderdi.

Sebile Şavkar, "Hayırsever vatandaşlarımızdan temin ettiğimiz yardım malzemelerimiz yola çıkıyor. Yardım araçlarımızda ayakkabı, elbise, su, battaniye, oyuncak, gıda ve günlük kullanım eşyalarından oluşan malzemeler var. Yardım göndermeyi düşündüğümüzde aracımızı doldurabilir miyim demiştim. Şimdi gördüm ki ikinci aracı bile doldurduk. Beni en çok duygulandıran 2 küçük çocuğumuzun gece yarısı kendi oyuncaklarını getirip kardeşlerimiz orada oynasın, biz büyüdük artık demeleri oldu. Bu davranıştan sonra daha kendisi küçük fikirleri çocuklarımız dünyayı yönetmeliler dedim. Yardım malzemelerini bizzat kendim deprem bölgesine giderek dağıtacağım" dedi.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS