Başkan Boztaş'tan bayram mesajı

Başkan Boztaş'tan bayram mesajı
Başkan Boztaş'tan bayram mesajı

 


MANAVGAT, (DHA)- MANAVGAT Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Başkanı Ahmet Boztaş, yayımladığı mesajla Ramazan Bayramı'nı kutladı.


MATSO Başkanı Ahmet Boztaş, yayımladığı mesajla üyelerin ve vatandaşların huzurlu ve mutlu bir Ramazan Bayramı geçirmesini temenni etti. Bayramların dini ve toplumsal değerlerin yoğun olarak hissedildiği günler olduğunu belirten Başkan Boztaş, mesajında şu ifadelere yer verdi:


"Bayramlar sevgi, muhabbetin, dostluk, kardeşlik, birlik ve beraberliğin, barışın, huzurun, yardımlaşmanın, kaynaşmanın en yoğun yaşandığı özel günlerdir. Kırgınlıklar ve dargınlıkların bir kenara bırakıldığı, sosyal sorumluluk ve dayanışma bilincinin en üst seviyede yaşandığı yardımlaşma ve merhamet duygularının yoğunlaştığı bir Ramazan Bayramı'na, ulaşmanın sevinci içerisindeyiz. Ramazan Bayramı'nın başta ülkemiz olmak üzere bütün dünyada barış ve kardeşliğin hakim olmasını ve milletçe bu bayramı huzur, güven ve mutluluk içinde geçirmemizi diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle üyelerimizin ve Manavgat halkının bayramını kutlayarak, sağlıklı, mutlu, huzurlu nice bayramlar geçirmelerini temenni ederim."Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS