MATSO, EMITT'te Manavgat'ı tanıtacak

MATSO, EMITT'te Manavgat'ı tanıtacak
MATSO, EMITT'te Manavgat'ı tanıtacak

 


MANAVGAT, (DHA)- MATSO, 30 Ocak- 2 Şubat tarihleri arasında İstanbul TÜYAP'ta düzenlenecek olan EMITT Turizm Fuarı'nda açacağı stantta Manavgat- Side destinasyonunun tanıtımını gerçekleştirecek.

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO), 30 Ocak- 2 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda (EMITT) stant açarak Manavgat-Side destinasyonunun tanıtımını gerçekleştirecek.  4 gün boyunca MATSO standında görevli personel tarafından ilçenin tanıtımına yönelik ziyaretçilere Manavgat'ı tanıtan neşeli haritalar, tanıtım kitapçıkları, broşür ve tanıtım argümanları dağıtılacak. 

MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, fuarın dünyanın en büyük dört turizm fuarından biri olduğunu belirterek, 60 bin metrekare alanda düzenlenen fuara dünyanın dört bir yanından sektör profesyonellerinin katılacağını kaydetti.  Fuarda Manavgat- Side destinasyonunu MATSO olarak tanıtacaklarını anlatan Başkan Boztaş, yapılan tanıtımın bölge turizmine katkı sağlayacağını belirtti.

EMITT Fuarı'nın turizm iç piyasasındaki önemine dikkati çeken Boztaş, "Turizmcilerimiz iç piyasada otellerde yüzde 10 civarında yerli misafir ağırlıyor. Yerli misafir oranını yüzde 15'lere orta vadede yüzde 20-25 oranlarına çıkarmayı hedefliyoruz. Krizlere karşı dirençli olabilmek için pazar ve ürünümüzü çeşitlendirmemiz gerekiyor. EMITT Fuarı bu açıdan bir fırsattır" dedi.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS